Ford focus mk1 1.8 TDDI nie pali nie kręci

Ford focus mk1 1.8 TDDI nie pali nie kręci

21 Lut 2013, 13:39

Witam
Mam problem z focusem mk1 TDDi 1,8 nie chce zapalić. Jak próbuje zakręcić to kręci tylko raz a potem zapalają się wszystkie kontrolki i wydaje dziwny dzwięk ale chyba nie od silnika.
Wczoraj zapalił dopiero po chwili kręcenia i buchnął czarny dym z rury. Dziś już nie zapali, no i tak jak mówiłem kręci tylko raz.
Co to może być? Czy to wpływ niskiej temperatury bo z tego co mi wiadomo to diesle są wrażliwe.
marcin66612
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów
Prawo jazdy od: 17 06 2012

Re: Ford focus mk1 1.8 TDDI nie pali nie kręci

21 Lut 2013, 19:10

na moj rozum to rozrusznik chyba ze wytlumaczysz to zjawisko lepiej
kamilszczak01

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 125P Monte Carlo, 1972 rok
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      McLaren P1, przód
      BMW 2500, tył