Ford Focus Mk2 1.6 benzyna - opinia

Ford Focus Mk2 1.6 benzyna - opinia

24 Mar 2011, 22:11

Witam serdecznie,

Szukam Forda Focusa w benzynie i znalazłem ten oto samochód:

[link wygasł]

Byłem już oglądać ale niewiarygodne wydaje mi się to, że auto ma przejechane dopiero 4,5k km. W książce serwisowej nic nie ma. Auto produkcja 09.2009..

Odpuścić go sobie czy zaryzykować ? Sprawdzić w fordzie + dobry mechanik? Jestem w kropce. Auto w środku idealne, na zawnątrz również - jedyny maleńki problem to odstający platik i guma przy przedniej szybie po stronie kierowcy zaraz przy klapie. Tak jakby się odkleił.

Co o tym myślicie ?
Nibekspeed
Nowicjusz

Miejscowość: Rawicz

Re: Ford Focus Mk2 1.6 benzyna - opinia

25 Mar 2011, 12:27

Ja myślę,że nic w książce serwisowej nie ma,gdyż auto ma zbyt mały przebieg,dlaczego tak mały?!Tego nie wiem.Tak oczywiście,dobry mechanik i autko do sprawdzenia,dlaczego nie?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Ford Focus Mk2 1.6 benzyna - opinia

25 Mar 2011, 12:54

Albo ma przejechane z 20k i cofnięty licznik i rżną głupa, że niby za mało km żeby był wpis :)
Ale już jestem umówiony na sprawdzenie w aso z podpięciem do kompa włącznie więc wszystko wyjdzie mam nadzieję.

Dzięki za odpowiedź
Nibekspeed
Nowicjusz

Miejscowość: Rawicz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili