Ford Focus mk2, Citroen C4, Opel Astra III, Clio III /pomocy

Ford Focus mk2, Citroen C4, Opel Astra III, Clio III /pomocy

08 Gru 2008, 23:29

Witam serdecznie, właśnie zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ mam problem. Aktualnie jeżdżę samochodzikiem jeśli można go tak nazwać Fiat Cinquecento :)

Za niedługo planuję w końcu zmianę na coś z samochodów klasy średniej. Konkretnie mówiąc dostanę dofinansowanie do samochodu. Planuję kupić samochód do 30 tys. zł, z tym, że warunkiem jest to, że samochód musi być najwyżej 3 letni ! Takie są warunki tego dofinansowania, w cenie do 30 tys. rozważam zakup takich samochodów tylko i wyłącznie w dieslu, pojemność max 1.9:

1. Citroen C4
2. Ford Focus mk2
3. Renault Clio III
4. Opel Astra III

Jeśli macie jakieś inne propozycje, proszę śmiało pisać.
Prosiłbym o poradę co wybrać i dlaczego, proszę o każde uwagi odnośnie awaryjności, kosztów eksploatacji. Nie liczy się dla mnie moc i by miał jak najwięcej KM ale przede wszystkim niskie spalanie i koszty utrzymania i by choć troszkę się ładnie prezentował na drodze. Auto nie będzie przechodzić ciężkich warunków bojowych, głównie potrzebne jest do dojazdu na studia, czasem na wyjazd nad wodę lub na wakacje, a przede wszystkim do jazdy po mieście i dojazdu do pracy.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na waszą pomoc :)

Z góry dziękuje za odpowiedzi
thedrill88
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Najnowsze BMW serii 7 Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5