Ford Focus naprawy w ASO i VIN

Ford Focus naprawy w ASO i VIN

04 Maj 2009, 21:15

Witam tydzień temu kupiłem Focus 2004 1,6B, z przebiegiem 153 tys.km., po firmowy więc serwisowany w ASO (ostatni wpis w książce serwisowej 138 tys. km).

Teraz podobno miał robiony rozrząd, ale papieru (faktury czy coś) na to nie mam.

Zadzwoniłem więc dziś do ASO czy jak podjadę z książką serwisową i po VIN-ie to czy dostane informacje jakie naprawy były wykonywane dostałem odpowiedź od jakiejś kobiety, że tak. Podjechałem około godziny 18, był jakiś dupek, pytam go o to, a on mi na to, że nie mogą mi udzielić takich informacji, bo mają takie zalecenie od Ford Polska.

Wkurwił mnie mocno. Jutro zadzwonię do Ford-a i się dowiem czy tak jest.

Co mi radzicie?

Dodam, że to Lublin ASO nazywa się Nova.
Lukxxx
Początkujący

Miejscowość: Lublin

05 Maj 2009, 23:01

Jeżeli samochód jest twój masz od niego dokumenty to nie powinni ci robić żadnych problemów z udostępnieniem takich informacji.

Sam ostatnio mając VIN auta sprawdzałem ale było to VOLVO zadzwoniłem podałem numer, miła Pani z którą rozmawiałem powiedziała że sprawdzi i oddzwoni trwało to jakieś 10 min. i wszystkiego się dowiedziałem ;) (warunkiem jest serwisowane auto)
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...
    Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Tigra TwinTop B, wnętrze, deska rozdzielcza
      Honda CRX, rozgrzewanie opon
      Car audio, video 2007
      Audi TT Roadster, tył