Ford,Honda,Peugeot,czy coś innego?

28 Mar 2017, 13:05

W zimę włączasz ogrzewanie, nawet zwykłe fotele są zimne, tylko one szybciej nabierają temperatury od ciała, skóra mniej.

A w lato... Jak daje słoneczko i wsiądziesz po całym dniu to może być nieciekawie, ale to dużo zależy od danego modelu samochodu, w jednym jest porażka, w drugim jest dobrze.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

28 Mar 2017, 13:46

Co do tej Hondy co wrzuciłem to coś możecie powiedzieć ze zdjęć.Na olx nie ma możliwości zaznaczenia opcji bezwypadkowy?
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

28 Mar 2017, 13:58

Źle nie wygląda ten Accord, możesz podjechać obejrzeć a na bez wypadkowość nie patrz a na stan.
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam

28 Mar 2017, 14:51

Jak bedzie Cie skora draznila zawsze mozesz dac szmaciany pokrowiec i masz z bani.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

28 Mar 2017, 15:40

Ogólnie lubię skórzana tapicerkę,ale nigdy nie jeździłem samochodem w skórzanej tapicerce więc pomyślałem że zapytam.
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

29 Mar 2017, 11:08

Ja też szukałem ponad pół roku odpowiedniego auta. Najpierw miała być Honda, potem Ford a w końcu stanęło na BMW :) Ja akurat skorzystałem z usługi wyszukania aut używanych na zlecenie w [reklama] w Warszawie. Z tego co się orientuje to mają też swoje siedziby w Gdańsku, Katowicach i chyba Jankach. Może oni mogliby Ci coś polecić, nie koniecznie BMW :)
Ostatnio edytowany przez mike, 29 Mar 2017, 11:10, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
kuto21
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: Skoda fabia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Corvette C3 Stingray
    Długa maska, wąska talia i zjawiskowy wygląd. Mowa o samochodzie Corvette C3 Stingray - kolekcjonerskim rarytasie. Choć od jego stworzenia minęło ponad 40 lat nadal zadziwia nowoczesną stylistyką i świetnymi osiągami. Samochód ...
    Jak można odzyskać utracone zniżki z OC i AC?
    Wypracowane zniżki na polisie ubezpieczeniowej są chlubą niejednego kierowcy. Jednak bardzo łatwo je stracić i to w bardzo krótkim czasie. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się jak odzyskać utracone zniżki z polis OC ...

29 Mar 2017, 12:30

kuto21 napisał(a):Ja też szukałem ponad pół roku odpowiedniego auta. Najpierw miała być Honda, potem Ford a w końcu stanęło na BMW :) Ja akurat skorzystałem z usługi wyszukania aut używanych na zlecenie w [reklama] w Warszawie. Z tego co się orientuje to mają też swoje siedziby w Gdańsku, Katowicach i chyba Jankach. Może oni mogliby Ci coś polecić, nie koniecznie BMW :)


Przekaż kierownikowi czy kto tam Ci to zleca, żeby nie wymyślali tak głupich sposobów reklamowania, bo wygląda to żałośnie.
OW05
Aktywny
 
Posty: 324
Prawo jazdy: 07 03 2005
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Honda, Mitsubishi
Paliwo: Benzyna

29 Mar 2017, 13:23

Tak jak pisałem od soboty będę dopiero tu wrzucał ogłoszenia do oceny.Na tę chwilę nie mam możliwości pojechania po auto.
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

01 Kwi 2017, 13:23

Poczytałem trochę na forum Forda że 1.8 do mk3 też nie jedzie najgorzej,użytkownicy nie skarżą się na brak mocy.Nie wiem co robić bo dużo ogłoszeń jest z 1.8 a jak jest 2.0 to raz na jakiś czas.Jak myślicie rozważać 1.8 czy czekać na 2.0?Dopytam także o Audi a3 1.8t.W budżecie do 9000zł mogę spokojnie się rozglądać za tym autem z tym silnikiem z początków produkcji?
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

01 Kwi 2017, 13:25

Tylko gdzie sens wydawania 9k na dwudziestoletniego kompakta?
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

01 Kwi 2017, 13:51

No właśnie dlatego nie brałem tego auta pod uwagę to raz a dwa dużo ludzi tym jeździ i ogólnie jakoś za bardzo mi się nie podoba,chociaż w tym budżecie to tez w sumie nie ma co wybrzydzać jeżeli chodzi o a3 ,ale tutaj na forum został mi polecony.Dlatego skupiłem się też na segmencie D czyli np.Mondeo,Accord.
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

01 Kwi 2017, 17:59

Witam.Tak jak pisałem wrzucam auta do oceny.
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] -Do tego mam najbliżej.
[link do oferty na Olx wygasł] -Tutaj też z mojego województwa.Trochę wisi i duża liczba wyświetleń.
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] -Tak się zastanawiam czy przypadkiem nie po wypadku jakimś bo brak zaznaczonej opcji bez wypadkowości.
[link do oferty na Olx wygasł] -Dorzuciłem do poszukiwań Galanta,ale nie wiem czy warto za tę kasę.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] -Tutaj silnik 2,5 także przekracza moje wymagania,ale może warto.
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

01 Kwi 2017, 21:19

Mógłby ktoś ocenić?Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

02 Kwi 2017, 10:27

Czy duża liczba wyświetleń odnośnie Hondy z tego linku może wynikać z powodu przebiegu?Ja tym przebiegiem się nie przejmuje,ale chciałbym zapytać czy dla Hondy taki przebieg to dużo czy może połowa? :wink: Bo jeżeli nie dużo to bym ją wziął i jeszcze dużo kasy by zostało na pakiet startowy.Ciekawe tylko jaki gaz tam siedzi bo niby sekwencja,ale jakiej firmy i kiedy zakładana.Dzisiaj pod wieczór zadzwonie i wypytam szczegóły.Proszę o odpowiedź odnośnie tego przebiegu.
[link do oferty na Olx wygasł]
Igorr
Początkujący
 
Posty: 208
Auto: Nie mam

02 Kwi 2017, 10:36

Gaz ma 2 albo 12 lat, dopytaj.

Jeśli to drugie, to trzeba być ostrożnym.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007