Ford Mondeo MK3 opinie

23 Cze 2012, 10:13

Latam Mondim 2.0TDDi z 2001r.Wersja GHIA w HB i dodatkowo jest to WOLF

Podeślesz zdjęcia? :D
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

23 Cze 2012, 12:37

cramp12 napisał(a):Podeślesz zdjęcia? :D


A proszsz bardzo...Były jeszcze dokładki progow i zderzakow,ale nie brałem ich od niemry (bo w niemczech go kupiłem),bo były połamane i mocno poniszczone.Teraz żałuje jak widzę w jakiej są cenie... :shock:
Zdjęcie
Zdjęcie
...I nie chcę żadnego innego auta.
Ostatnio edytowany przez mondas 10 Lip 2012, 06:54, edytowano w sumie 2 razy
mondas
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: FORD Mondeo 2.0TDDi WOLF

23 Cze 2012, 22:11

Powiem ci że wygląda nieziemsko.Delikatna gleba by się sprzydała.Szkoda że nie wziąłeś tego pakietu wolfa bo to są unikaty.A głośniki jakie w drzwiach siedzą?
I jeszcze jedno.Jesteś na mondeklubpolska ?Bo jakoś tego samochodu nie kojarzę ;).
Nawet dobrze że wymieniłeś to radio bo ono strasznie połyka płytki ale niestety nie oddaje :).
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

24 Cze 2012, 08:33

cramp12 napisał(a):Powiem ci że wygląda nieziemsko.Delikatna gleba by się sprzydała.Szkoda że nie wziąłeś tego pakietu wolfa bo to są unikaty.A głośniki jakie w drzwiach siedzą?
I jeszcze jedno.Jesteś na mondeklubpolska ?Bo jakoś tego samochodu nie kojarzę ;).
Nawet dobrze że wymieniłeś to radio bo ono strasznie połyka płytki ale niestety nie oddaje :).


Będzie gwint niebawem...mam nadzieję.Co do pakietu,pomału,pomału i on też zawita.Dokładki były połamane,poniszczone,jakby się ktoś na nie wpienił i po kawałku je rwał.Za dużo roboty z ich poskładaniem by było,o ile było by to możliwe.W drzwiach mam HERTZ dsk-165 odseparowane.Zacnie grają.Na podszybiu mam gwizdki i na połce z tyłu drugie.W kuferku jest skrzyneczka.
Byłem na MKP,ale jak i cała strefa Świętokrzyska,odszedłem.Co do płyt to nie wiem,bo jak mondka kupiłem to juz cd nie działało.
Ostatnio edytowany przez mondas, 10 Lip 2012, 06:57, edytowano w sumie 1 raz
mondas
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: FORD Mondeo 2.0TDDi WOLF

24 Cze 2012, 20:02

Byłem na MKP,ale jak i cała strefa Świętokrzyska,odszedłem

Ale konto masz dalej?
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

24 Cze 2012, 20:22

cramp12 napisał(a):Ale konto masz dalej?

Już nie.
mondas
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: FORD Mondeo 2.0TDDi WOLF
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...

24 Cze 2012, 21:15

Już nie.

Hmm.No szkoda.Ale muszę przyznać że autko zacne :D
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

26 Cze 2012, 15:04

cramp12 napisał(a):Hmm.No szkoda.Ale muszę przyznać że autko zacne :D

Thx.Sporo pracy mnie kosztowało doprowadzenie go do takiego stanu.Mondas był bardzo mocno "zapuszczony" jak trafił w moje ręce.Niemra tylko tyle,że na przeglądy jeździła i ew.naprawy były robione w serwisie,ale nic o niego nie dbała...menda jedna.U mnie mondi dostał drugą młodość. :)Jeździ i wygląda jak na porządne auto przystało.
mondas
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: FORD Mondeo 2.0TDDi WOLF

26 Cze 2012, 22:14

U mnie z mondkiem było to samo tyle że mógł on niedługo iść na części bo miał rozwalony blok silnika.Ale ja go "ożywiłem" i jeżdżę już od 4 lat bez problemów (oprócz blacharki która w mondeo mnie strasznie denderwuje).
Plusem jest że jest kupiony w polskim salonie :)
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

28 Cze 2012, 17:23

Pod względem blachy to mam wypas.Ze względu na fakt,że jest to WOLF,to niemcy się postarali i puścili tą partię 1000sztuk w pełnym ocynku.Zimę przelatałem i nie mam śladu rudzielca.
mondas
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: FORD Mondeo 2.0TDDi WOLF

28 Cze 2012, 19:20

w pełnym ocynku.Zimę przelatałem i nie mam śladu rudzielca.

Tobie to się powodzi :D
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

28 Cze 2012, 19:42

cramp12 napisał(a):Tobie to się powodzi :D

Nie...po prostu fart i czysty przypadek,że akurat takiego trafiłem.Szukałem monda 2.0TDDi w ciemnym kolorze i w skorze.
mondas
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: FORD Mondeo 2.0TDDi WOLF

03 Lip 2012, 05:44

Witam! W moim mondeo B5Y jest instalacja tel. Jak mogę ją wykorzystać ? nie mam żadnej instrukcji.
Harys
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 01 03 1990
Auto: Ford Mondeo 2,0 TDCi B5Y 130PS

03 Lip 2012, 21:58

To zależy do jakiego telefonu masz instalację.I po drugie jakie masz radio.
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

18 Mar 2013, 19:56

Witam.Mam takie pytanie do Was,nie dziala mi centralny zamek z pilota i kluczyka,jak napiskam przycisk w pilocie to slysze tylko jakies klikniecie pojedyncze,czy mialiscie taki problem w swoim mondeo MK3??
czesiek868
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 18 06 2006
Auto: Ford Mondeo 2.0 TDDI