Ford Mondeo MK3 przeróbka z TDCI na TDDI

Ford Mondeo MK3 przeróbka z TDCI na TDDI

18 Sty 2016, 10:54

Witam mam pytanie do kolegów po fachu czy wiecie coś na temat takiej przeróbki z TDci na TDDI. mam mondeo z TDCi i juz mam go dość ale słyszałem ze taka przeróbka jest możliwa tylko ciekaw jestem czy sa jakies wieksze problemy i co dokładnie musze zmienic. za pomoc dziekuję.
xd2013
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDCI 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

Re: Ford Mondeo MK3 przeróbka z TDCI na TDDI

22 Kwi 2016, 11:46

Dać się da, ale gra nie jest warta zachodu. Koszty będą wysokie i ewentualne nerwy podczas takiej przeróbki są nie uniknione. Dużo taniej wyjdzie sprzedać i kupić z silnikiem TDDI.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili