FORD ORION 1.4 91rok

FORD ORION 1.4 91rok

22 Lis 2010, 19:47

Witam moj problem polega na tym gdy odpalam auto (nie ma znaczenia czy jest sucho mokro rano noc po poludniu cieplo zimno) raz mi odpala odrazu bez trzymania nogi na gazie a raz krece i krece i nie chce odpalic rozrusznik chodzi jak szalony (Nowy rozruch) i akumulator tez mam nowy , czasami odpali za 10razem a czasami tylko na popych . Nie ma znaczenia czy silnik zimny czy cieply dzisiaj jechalem ponad 20 min podjechalem do sklepu nie minelo 5min jak wrocilem odpalam i nic kreci jak szalony czuc benzyne i nic , odpalil na popych ...

Czy ktos moze mi podac ewentualne przyczyny tego problemu ???
Ostatnio edytowany przez KrH89, 24 Lis 2010, 18:11, edytowano w sumie 1 raz
KrH89
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: FORD ORION 1.4 91rok

23 Lis 2010, 21:21

Sprawdzić iskrę na świecach, przewody WN i cewkę zapłonową oraz stan instalacji elektrycznej cewki.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006