Ford Transit Connect problem z odpaleniem

Ford Transit Connect problem z odpaleniem

04 Paź 2015, 19:12

Witam, mam problem z odpaleniem transita(1,8d) po 2 dniach stania na dworze. Po przekręceniu kluczyka wiele kontrolek miga, czasami zamki rygluja sie kilka razy na sekundę. O Akumulator raczej nie chodzi bo rozrusznik nie reaguje, a jest stosunkowo nowy. Próbowałem odpalic na kable, ale te tylko się grzały. Wydaje mi się, że powstało jakieś zwarcie, ale nawet ostatnio nie padało. Jeśli macie jakieś domysły czy może być to coś poważnego czy zwykła wymiana kabli wystarczy.Z góry dzięki. Pozdrawiam
maczete
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 03 2008
Auto: nie mam

Re: Ford Transit Connect problem z odpaleniem

12 Paź 2015, 18:45

Nie rozumiem tego,,o akumulator nie chodzi bo nowy rozrusznik nie reaguje,sprawdź akumulator,może mieć zwarcie wewnętrzne.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+ Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+
    Nowa Toyota RAV4, znalazła się w elitarnym klubie Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Model uzyskał najwyższe noty we wszystkich pięciu testach bezpieczeństwa, w tym w niezwykle ...
    Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006