Ford Transit Connect problem z odpaleniem

Ford Transit Connect problem z odpaleniem

04 Paź 2015, 20:12

Witam, mam problem z odpaleniem transita(1,8d) po 2 dniach stania na dworze. Po przekręceniu kluczyka wiele kontrolek miga, czasami zamki rygluja sie kilka razy na sekundę. O Akumulator raczej nie chodzi bo rozrusznik nie reaguje, a jest stosunkowo nowy. Próbowałem odpalic na kable, ale te tylko się grzały. Wydaje mi się, że powstało jakieś zwarcie, ale nawet ostatnio nie padało. Jeśli macie jakieś domysły czy może być to coś poważnego czy zwykła wymiana kabli wystarczy.Z góry dzięki. Pozdrawiam
maczete
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 03 2008
Auto: nie mam

Re: Ford Transit Connect problem z odpaleniem

12 Paź 2015, 19:45

Nie rozumiem tego,,o akumulator nie chodzi bo nowy rozrusznik nie reaguje,sprawdź akumulator,może mieć zwarcie wewnętrzne.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna
    Mazda przełamuje konwencje, również w zakresie stylizacji samochodów. Aby podkreślić dbałość o funkcjonalne piękno, której dowodem jest nagradzany motyw projektowy nowej generacji samochodów "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Stunt motocyklowy, jazda z nogami do przodu
      SEAT Mii w mieście
      VERVA Street Racing 2010
      Audi A3