FREELANDER-RADIO Z KODEM

FREELANDER-RADIO Z KODEM

27 Sty 2009, 14:54

WITAM. MAM PROBLEM Z RADIEM A RACZEJ Z WPROWADZENIM KODU.RADIO JEST FABRYCZNE NA KASETY ALE TO NIC BO I TAK SLYCHAM TYLKO RADIA JAK JEZDZE.INSTRUKCJE MAM PO ANGIELSKU Z TEGO CO WYCZYTALEM TRZEBA PRZYTRZYMAC 1 A POTEM STRZALKAMI WPROWADZIC CYFRE I TAK CZTERY RAZY.PROBLEM W TYM ZE JAK WCISKAM LUB PRZYTRZYMUJE 1 NIC SIE NIE DZIEJE POWINIEN CHYBA MIGAC KURSOR CZY COS A TU ZADNEJ REAKCJI. JAK KTOS MA JAKIS POMYSL CO ZROBIC TO PROSZE O POMOC POZDRAWIAM.
mundi7
Nowicjusz

Miejscowość: radom

Re: FREELANDER-RADIO Z KODEM

27 Sty 2009, 16:39

moze kup nowe radio powiedzmy na cd i wmontuj. bo te freelanderowskie to troche sa lipne a jak bys chcial mimo wszystko pozostac przy oryginalnym kaseciaku to mam na sprzedarz sprawne bez kodów. pozdrawiam
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny

Miejscowość: grudziadz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód