FREELANDER-RADIO Z KODEM

FREELANDER-RADIO Z KODEM

27 Sty 2009, 14:54

WITAM. MAM PROBLEM Z RADIEM A RACZEJ Z WPROWADZENIM KODU.RADIO JEST FABRYCZNE NA KASETY ALE TO NIC BO I TAK SLYCHAM TYLKO RADIA JAK JEZDZE.INSTRUKCJE MAM PO ANGIELSKU Z TEGO CO WYCZYTALEM TRZEBA PRZYTRZYMAC 1 A POTEM STRZALKAMI WPROWADZIC CYFRE I TAK CZTERY RAZY.PROBLEM W TYM ZE JAK WCISKAM LUB PRZYTRZYMUJE 1 NIC SIE NIE DZIEJE POWINIEN CHYBA MIGAC KURSOR CZY COS A TU ZADNEJ REAKCJI. JAK KTOS MA JAKIS POMYSL CO ZROBIC TO PROSZE O POMOC POZDRAWIAM.
mundi7
Nowicjusz

Miejscowość: radom

Re: FREELANDER-RADIO Z KODEM

27 Sty 2009, 16:39

moze kup nowe radio powiedzmy na cd i wmontuj. bo te freelanderowskie to troche sa lipne a jak bys chcial mimo wszystko pozostac przy oryginalnym kaseciaku to mam na sprzedarz sprawne bez kodów. pozdrawiam
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny

Miejscowość: grudziadz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili