Freelander TD4 problem po odpaleniu

30 Maj 2013, 19:07

Witam wszystkich,problem z moim autem jest następujący,po uruchomieniu chodzi jak na 3 cylindrach obroty nierówne i pływają po dodawaniu gazu i podnoszeniu obrotów też czuć nierówną pracę ale wystarczy że kawałek się przejadę, zatrzymam auto i wrzucę N albo P (bo to automat) silnik chodzi jak zegarek, idealne obroty, nie szarpie silnikiem generalnie wszystko ok.Wystarczy że dosłownie musnę pedał gazu problem znów się pojawia, to samo jak działa równo a go zgaszę i uruchomię kuleje ponownie.W czasie jazdy niestety nie mogę sprawdzić obrotów bo to automat.Dodam że jak jadę to obroty w pełnym zakresie, nie muli,nie kopci, śmiga aż miło.Kiedy dojadę do skrzyżowania i mam na D cyka równo,ale czasami ma ten obiaw co opisałem.Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.Pozdrawiam
bong1967
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: freelander td4
Silnik: td4
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...