Freelander-wygłuszenie maski

20 Maj 2010, 19:15

Witam - mam takie pytanie - wygłuszenie maski, które mam trochę sie już zużyło-to znaczy jest dziura na środku i coraz bardziej się rozlatuje - może macie jakąś rozsądną propozycję , czym można to zastąpić, bo nie bardzo chcę kupować "nowe" - używane za ok 100 pln - dzięki
Szuszel
Nowicjusz
 
Posty: 34
Miejscowość: Wrocław

21 Maj 2010, 18:32

Ja takowego czegoś nie posiadam i w niczym mi to nie przeszkadza
LANDEK99
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 239
Miejscowość: Puławy
Prawo jazdy: 13 08 1986
Auto: freelek 99r
Silnik: 2.0 98KM
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Maj 2010, 19:07

na wzór starego wygłuszenia przytnij zwykłą wykładzinę podłogową bez gąbki i będzie ok
pozdr
az td4
friluś1
Zaawansowany
 
Posty: 569
Miejscowość: wrocław
Auto: LR Freelander
Silnik: td4 112kM
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

23 Maj 2010, 09:31

serio? :shock: a temperatura nie ma tam żadnego znaczenia? znaczy nie zapali mi się ta wykładzina??? to chyba faktycznie lepiej bez...
Szuszel
Nowicjusz
 
Posty: 34
Miejscowość: Wrocław

23 Maj 2010, 11:28

jak będziesz miał ogień pod maską to nic ci nie pomoże, sama temperatura ok. 70 st. nic wykładzinie nie zrobi.
pozdr
az td4
friluś1
Zaawansowany
 
Posty: 569
Miejscowość: wrocław
Auto: LR Freelander
Silnik: td4 112kM
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

23 Maj 2010, 20:50

e tam wykładzina na allegro dostaniesz wszelakie maty wygłuszające i do komory silnika sa tez. jesli chodzi o wykladzine to pewnie by nic jej nie było a mogla by sie stopic i nawet zajarac a tego nie ugasisz musi to byc material przeznacony do tego kupo z metra ciety zmierz szerokosci i długość potem sobie dotniesz w domku do twojego auta.
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny
 
Posty: 414
Miejscowość: grudziadz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Małe tablice rejestracyjne i problemy kierowców
    Małe tablice rejestracyjne są dostępne od ponad roku ale niektórzy właściciele aut nie znają dokładnie jej przeznaczenia i przez to mogą stracić dowód rejestracyjny od samochodu i dostać mandat w wysokości 500zł. ...