FURA na LASKI

19 Lut 2009, 13:45

Zordrak napisał(a):
ameering napisał(a):Cyganskie mercedesy odpadaja, golfy kojarza mi sie z...heh... A wiec przede wszystkim audi!


Co ty masz na myśli mówiąc cygańskie jeździłeś taką w ogule furą ?

Więc jak nie wieszco mówisz to nie mów Mercedes to jest klasa i prestiż tym bardziej jak jest z lat 70;) badz starsze


Nie jezdziles a jezdzilas!! Mam na imie Kamila. Nie tylko jezdzilam taka fura, ale nawet zrobilam praktyke roczna w AMG w Merzig, o ile wiesz co to jest AMG...Nie chcialam nikogo obrazic, po prostu merce mi sie nie podobaja i tyle! Moze i jest klasa, ale nie jakies przerdzewiale okularniki....Ale fakt faktem, laski leca na kazde 4 kolka z gwiazda na masce!
Mam prosty gust - zadowala mnie to co najlepsze
ameering
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: PL/DE/LUX

19 Lut 2009, 14:01

A mnie się wydaje,że auto jest tylko wykładnikiem portfela.Auto dobre-to portfel pokazny...
Ja jak z kolegą podjeżdzam pod jakiś "spęd",to nikt jakoś nie podchodzi,a wręcz przciwnie...Nawet na prawie nowe auto nikt nie leci...A teraz nawet mamy w modnym srebrnym kolorze! Chyba mamy niemodne napisy na aucie na P... :?
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

19 Lut 2009, 14:38

artur73 napisał(a):A mnie się wydaje,że auto jest tylko wykładnikiem portfela.Auto dobre-to portfel pokazny...
Ja jak z kolegą podjeżdzam pod jakiś "spęd",to nikt jakoś nie podchodzi,a wręcz przciwnie...Nawet na prawie nowe auto nikt nie leci...A teraz nawet mamy w modnym srebrnym kolorze! Chyba mamy niemodne napisy na aucie na P... :?


Jeśli to napis o którym myśle to chyba to jest problemem :D
Boss
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 66
Miejscowość: Włocławek

19 Lut 2009, 14:39

ameering napisał(a):
Zordrak napisał(a):
ameering napisał(a):Cyganskie mercedesy odpadaja, golfy kojarza mi sie z...heh... A wiec przede wszystkim audi!


Co ty masz na myśli mówiąc cygańskie jeździłeś taką w ogule furą ?

Więc jak nie wieszco mówisz to nie mów Mercedes to jest klasa i prestiż tym bardziej jak jest z lat 70;) badz starsze


Nie jezdziles a jezdzilas!! Mam na imie Kamila. Nie tylko jezdzilam taka fura, ale nawet zrobilam praktyke roczna w AMG w Merzig, o ile wiesz co to jest AMG...Nie chcialam nikogo obrazic, po prostu merce mi sie nie podobaja i tyle! Moze i jest klasa, ale nie jakies przerdzewiale okularniki....Ale fakt faktem, laski leca na kazde 4 kolka z gwiazda na masce!


Skadł mogłem wiedziec czy kobieta czy mezczyzna :P ok sorki ity mnie w tym momencie nie obrażaj bo akurat fan mercedesa wie co to amg.
Pozatym wolałbym jeździc 100 razy przerdzewiałym okularnikiem niż wieśniackim golfem który sie świeci jak choinka

Wiesz taka prawda ze stare samochody rajcują najbardziej np taki stary amerykański wóz jak chevrolet camaro SS
Zordrak
Początkujący
 
Posty: 69
Miejscowość: Gdańsk

19 Lut 2009, 15:57

Ja z obserwacji wiem że Głupia Panna kazda leci na każdą byleby byla słusznej wielkosci FU(ja)RKA! :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

19 Lut 2009, 16:17

Ameering te Cyganskie Mercedesy to się tobie udały!!! :lol: :lol: :lol: Tak jest, byłem kiedyś dawno temu w Sopocie na wyborach Miss, patrze?Don Wasyl w bialym w-124,jego syn białym W124 i cala plejada Cyganów tylko w białych W124! :shock: Ameering Bracie ty też to widzialeś? :twisted: :lol: Na taką bryke nie wyrwie laski nawet głupiej.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [2018] Lexus UX
    Auto zbudowane jest na nowej platformie oznaczonej GA-C, zapewniającej niskie położenie środka ciężkości pojazdu, a tym samym stabilną jazdę i sportowe możliwości. UX ma 4495 mm długości, 1840 szerokości i 1520 wysokości. ...

19 Lut 2009, 17:17

Oj tam w policji też mają fajne fury, tylko te nieoznakowane. Nie wiem czy to przypadkiem nie radomska policja nie ma nowych BMW 3.

A co do Merolka, to nie wiem czy dziewczyny na nie lecą, ale bardzo podoba mi się nowa C-klasa. Szkoda, że taka droga :)
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

19 Lut 2009, 19:16

ja Stawiam tak...
laski niskobudzetowe poleca i na Golfa 3 albo stara bejce...

ale blachary z klasą.... to tYlko najnowsze Bejce, Audiole, mercy, Alfy


a blachary wysokiej klasy.... BMW X5 , Audi Q7 , SUPRA,
Fiat Bravo 1,9 JTD 2000r
Opel Astra F Gsi 2,0 16v 1994r
Opel Astra F 1,6 16V 1995r
hemp
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 293
Miejscowość: Szczytno

24 Lut 2009, 16:38

Ja powiem szczerze, ze na pewno poleciałabym na faceta w fordzie mustangu....choćbz był najbardziej obleśny! supersexowne auto!
Mam prosty gust - zadowala mnie to co najlepsze
ameering
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: PL/DE/LUX

11 Kwi 2009, 20:39

w warszawie to blachary na maluchy lecą najbardziej
tak serio to bmw serii 3 e46
Bbollek
Nowicjusz
 
Posty: 17

11 Kwi 2009, 20:41

hemp napisał(a):ja Stawiam tak...
laski niskobudzetowe poleca i na Golfa 3 albo stara bejce...

ale blachary z klasą.... to tYlko najnowsze Bejce, Audiole, mercy, Alfy


a blachary wysokiej klasy.... BMW X5 , Audi Q7 , SUPRA,

a od kiedy to blachary się dzielą na klasy? każda jedna to kur**
Bbollek
Nowicjusz
 
Posty: 17

11 Kwi 2009, 21:21

Tu wystarczy ładny, ostry wydech.Nawet na cinquecento Ci poleci jak założysz sportową dwururke. :lol:
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

11 Kwi 2009, 21:23

Mercedes SEC 600. Troszku kosztuje nawet 15 latek, ale podobnego CL 500 można mieć i za 20 tys. zł. 5 litrów w benzynie, 325 KM. Zakładasz LPG i śmigasz :)
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

12 Kwi 2009, 09:13

Coś co pozwala na efektowny start spod remizy...
Robi sie coraz cieplej wiec moze jakies cabrio(CLK, E46, Megane CC-really, Crossfire cabrio);
Ale to i tak blacharska sytuacja
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

12 Kwi 2009, 10:51

Znałem taką jedną :twisted:
podobali jej sie chłopacy najpierw Michał - Audi a4 a teraz jest Tobiaszem Bema 3 E46. :lol:
Grzebyk90
Nowicjusz
 
Posty: 9