GADŻETY SAMOCHODOWE DO POKOJU

GADŻETY SAMOCHODOWE DO POKOJU

06 Cze 2010, 11:19

Witam,
próbowałam przeszukać forum, niestety nic nie znalazłam.

Tak jak w temacie, poszukuję gadżetów do pokoju maniaka samochodowego.
W pokoju już są fotele samochodowe, stół z opony itd. teraz chce sprezentować jakiś gadżet do jego królestwa, jednak nic oprócz zegarków w kształcie opony nie znalazłam, mam nadzieje, że znajdzie sie ktoś, kto podrzuci mi parę linków lub pomysłów. Z góry dziękuję i pozdrawiam :))
tolerancyjna_
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: GADŻETY SAMOCHODOWE DO POKOJU

06 Cze 2010, 12:37

Może by tak w rogu postawić ładne BBS? :mrgreen:
remik19
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Knurów

Re: GADŻETY SAMOCHODOWE DO POKOJU

06 Cze 2010, 12:57

nie wiem czy mnie stać aż na taki wydatek :) myslalam o czyms skromniejszym do 150zł :) bo jednak to tylko prezent ;)
tolerancyjna_
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poślizg w zimowych warunkach - co robić? Poślizg w zimowych warunkach - co robić?
    Wielu kierowców sądzi, że nigdy nie przydarzy im się poślizg, bo przecież jeżdżą ostrożnie lub są po prostu świetnymi kierowcami. Jednak rzeczywistość może ich zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, jak wyjść z poślizgu. Najlepiej ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Polo BlueGT - widok z tyłu
      MTL - Autosalon
      Salto do tyłu, czterokołowiec
      Car Audio - zabudowa bagażnika