GARAZ BLASZAK - opinie

GARAZ BLASZAK - opinie

17 Lis 2011, 21:16

Hej, chcialbym aby wlasciciele sie wypowiedzieli. Trudno znalezc w sieci opinie na ten temat, a interesuje mnie, czy ten garaz jest solidny, tj to sie da rozwalic np. w nocy, jakby sie ktos uparl? Da sie to rozwalic siekiera? Mocna ta blacha w miare?

ps. nie wiem gdzie wrzucic ten temat...
ayayay
Nowicjusz

Auto: Ford 1998 1,9 benzo 115kucy

Re: GARAZ BLASZAK - opinie

18 Lis 2011, 13:00

Jeżeli chodzi o rozwalenie siekierą to tak da rade to zrobic :) są dośc mocne jeżeli chodzi o wiatr ale o włamanie to blacha jak to blacha można ją rozciąc czym czy też rozwalic
<ZABRZAN>
Ciało rzucone na łoże traci na oporze :)
zabrzan13
Aktywny

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 11 02 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes ML w163
Silnik: 2.7 CDI
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

Re: GARAZ BLASZAK - opinie

23 Lis 2011, 08:27

U mnie na podwórku jakiś czas temu był blaszak,był bo już go nie ma bo teraz mamy garaż zrobiony.
Był on z dość grubej blachy,dodatkowo był omalowany tak jakby jakąś breją i powiem szczerze że jakbyś siekiere w niego wbił to by tam została.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Niunia
      Grave Digger - Monster Truck, 6
      Fiat Albea
      Lexus IS Sriracha, nakładki na progi