Gaśnięcie i buczenie - Audi A3 1.6 LPG z 1998

Gaśnięcie i buczenie - Audi A3 1.6 LPG z 1998

03 Maj 2016, 22:10

Witam jestem tutaj nowy a skłoniło mnie to bo napotkal mnie pewien problem dziś związany z moim audi a3 1.6 LPG z 1998.Jadę sobie a tu nagle samochód prawdopodobnie mi zgasł (radio się wylaczylo i włączyło ) zacza samochód huczec taki pisk jak bym o coś ocieral(odgłos wydobywal się raczej z przodu ) Dopiero gdy przekrecilem kluczyk i odpalilem spowrotem minęło, ale po jakiś 80 km problem pojawił się znowu.Czy to może być problem z rozrzadem?Odgłos taki jak by coś się zatarlo.Tak dla dopisania dzisiaj nagle rano wyskoczył mi komunikat "service ole"proszę o pomoc bo jutro czeka mnie ponad 140 km..Dziękuję
menda
Obserwowany

Auto: audi a3
Rok produkcji: 1998

Re: gasniecie i buczenie

04 Maj 2016, 20:53

menda napisał(a):a tu nagle samochód prawdopodobnie mi zgasł

To zgasł, czy nie?
Huczenie czy pisk to już musisz sam odszukać co huczy albo piszczy. Jak problem występuje na zgaszonym silniku, i podczas jazdy, to zapewne coś na układzie napędowym. A jak podczas pracy silnika, to musisz wyeliminować jedną z opcji.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche Cayenne
      Volkswagen Polo R WRC, rajd, szutr, zakręt, widok z góry
      Lada C Concept 2007
      Jaguar