Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

15 Gru 2010, 18:24

Witam!!

Mam problem oplem Astra 1 1993 1.4 benzyna +gaz, kupiłem ja dwa tygodnie temu jak temperatura nie przekraczała - 10 stopni wszystko było ok. Auto stoi na dworze ma słaby akumulator ładowanie ok. Dzisiaj o 6:00 po naładowaniu akumulatora po nocy auto odpaliło na sprzęgle działał ok nie szarpał, ale jak puszczałem sprzęgło auto obroty spadały auto szarpało i nie mogłem puścić, gdyż na pewno zgasłoby.
Po około 30 sekundach myśląc, że auto nagrzało się puściłem sprzęgło i auto zgasło powtórnie odpalić już nie mogłem akumulator raczej kręcił tylko silnik nie zaskakiwał. Co zauważyłem wsiadając skrzynia biegów miała gęsty olej opór był dość spory po nocy na mrozie może coś zamarzło ?? Albo coś z układem zapłonu.
Marcin9188
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM
    Śmiały kształt modelu ADAM jest dodatkowo podkreślony przez zastosowanie dużego rozstawu kół (przednich: 1485 mm; tylnych: 1478 mm). Podwozie z rozstawem osi wynoszą-cym 2311 mm zapewnia maksymalny komfort i poziom ...
    [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0 [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007r. Wytypowane modele do zestawienia: - Mazda 3 I 2,0 - 150KM - Mitsubishi Lancer ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Corvette VTG 4X4 Turbo, przód
      Terenowe spotkanie na Bukowie
      ALT
      Prototyp Syreny