Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

15 Gru 2010, 18:24

Witam!!

Mam problem oplem Astra 1 1993 1.4 benzyna +gaz, kupiłem ja dwa tygodnie temu jak temperatura nie przekraczała - 10 stopni wszystko było ok. Auto stoi na dworze ma słaby akumulator ładowanie ok. Dzisiaj o 6:00 po naładowaniu akumulatora po nocy auto odpaliło na sprzęgle działał ok nie szarpał, ale jak puszczałem sprzęgło auto obroty spadały auto szarpało i nie mogłem puścić, gdyż na pewno zgasłoby.
Po około 30 sekundach myśląc, że auto nagrzało się puściłem sprzęgło i auto zgasło powtórnie odpalić już nie mogłem akumulator raczej kręcił tylko silnik nie zaskakiwał. Co zauważyłem wsiadając skrzynia biegów miała gęsty olej opór był dość spory po nocy na mrozie może coś zamarzło ?? Albo coś z układem zapłonu.
Marcin9188
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006