Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

15 Gru 2010, 19:24

Witam!!

Mam problem oplem Astra 1 1993 1.4 benzyna +gaz, kupiłem ja dwa tygodnie temu jak temperatura nie przekraczała - 10 stopni wszystko było ok. Auto stoi na dworze ma słaby akumulator ładowanie ok. Dzisiaj o 6:00 po naładowaniu akumulatora po nocy auto odpaliło na sprzęgle działał ok nie szarpał, ale jak puszczałem sprzęgło auto obroty spadały auto szarpało i nie mogłem puścić, gdyż na pewno zgasłoby.
Po około 30 sekundach myśląc, że auto nagrzało się puściłem sprzęgło i auto zgasło powtórnie odpalić już nie mogłem akumulator raczej kręcił tylko silnik nie zaskakiwał. Co zauważyłem wsiadając skrzynia biegów miała gęsty olej opór był dość spory po nocy na mrozie może coś zamarzło ?? Albo coś z układem zapłonu.
Marcin9188
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym
    Od początku prac badawczo-rozwojowych nad elektrycznymi rozwiązaniami transportowymi w 1966 roku działania firmy Mitsubishi Motors Corporation wynikały z przekonania, że pojazdy z napędem elektrycznym powinny z czasem stanowić ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Polo R WRC w legendarnym Rajdzie Monte Carlo, 4
      Audi A4
      Suzuki GSX-R 1300, Speedbike
      Mercedes-Benz C63 AMG