Gaz do bmw e91 ? opinie uytkowników

gaz do bmw e91 ? opinie uytkowników

19 Lip 2014, 13:43

Witam chce kipic autko bmw e91 w benzynie i zagazowac . chciałem z rocznika 2010 jednak wyczytałem ze w tych silnikah są juz wtryski bezposrednie co dyskwalifikuje gaz . Wiec jestem muszony kupic auto do 2007 r poniewaz do tego roku podobno są silniki na wielopunkcie . Proszę o porady jaki silnik najlepszy pod gaz a jesli ktos juz posiada to jaka ma instalacje , jakie spalanie gazu itp . I moe cos wiecej o bme 3 e91 wady i zalety ogolnie auta
rezydent13
Nowicjusz

Auto: Golf 4
Paliwo: Benzyna + LPG

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Podsumowanie i wyniki Night Power 2016 Podsumowanie i wyniki Night Power 2016
    Kolejna impreza przygotowana przez Night Power już za nami. Organizatorzy tym razem przygotowali więcej atrakcji niż to było w latach ubiegłych, mogliśmy oglądać wyścigi na 1/8 mili które zostały zorganizowane na ulicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006