Gaz do bmw e91 ? opinie uytkowników

gaz do bmw e91 ? opinie uytkowników

19 Lip 2014, 13:43

Witam chce kipic autko bmw e91 w benzynie i zagazowac . chciałem z rocznika 2010 jednak wyczytałem ze w tych silnikah są juz wtryski bezposrednie co dyskwalifikuje gaz . Wiec jestem muszony kupic auto do 2007 r poniewaz do tego roku podobno są silniki na wielopunkcie . Proszę o porady jaki silnik najlepszy pod gaz a jesli ktos juz posiada to jaka ma instalacje , jakie spalanie gazu itp . I moe cos wiecej o bme 3 e91 wady i zalety ogolnie auta
rezydent13
Nowicjusz

Auto: Golf 4
Paliwo: Benzyna + LPG

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny
    Za odpowiednie, zgodne z przepisami działania transportowe odpowiadają gminy. To właśnie na nie spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym do szkół i przedszkoli dzieciom. Według raportu NIK, w ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan GT-R, wnętrze
      Nissan Skyline 2013
      Citroen Xsara Picasso, Ford C-Max, Opel Zafira B, Renault Scenic II
      IMG 2195