Gaz się wyłącza

Gaz się wyłącza

19 Lis 2015, 17:13

Witam.A więc miesiąc temu założyłem instalacje BRC lecz szybko się nie nacieszyłem.Po pierwszym tankowaniu do pełna przejechałem 150 km ,i nagle usłyszałem sygnał dźwiękowy ,że nie nie ma gazu i świecącą kontrolkę na czerwono.Następnego dnia również odpaliłem wszystko ładnie się przełączyło lecz po przejechaniu kilkunastu kilometrów stało się to sano.Dodam ,że przy zakładaniu instalacji były wymienione kable i świece,przeczyszczona przepustnica bo falowały coś obroty.Byłem u gazownika podłączył komputer i niby wyskakuje jakiś błąd sterownika komputera i skacze ciśnienie.Może spotkał ktoś się z czymś takim?Posiadam Audi a3 8P 2003,1.6 102
gumxar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 10 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A3 8P
Silnik: 1.6 102 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Gaz się wyłącza

19 Lis 2015, 18:47

sterowanie isnstalacji LPG jest oparte na ciśnieniu/podciśnieniu
jeśli czujnik jest zepsuty albo są skoki ciśnienia to tak będzie
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

28 Lis 2015, 19:41

Ja mialem podobnie z tym ze wyłączal sie przy większych obrotach a pozniej juz po przeliczeniu z benzyny na lpg po 1-2 min. Winny byl reduktor.
defens
Początkujący

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 Dti 98km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999

29 Lis 2015, 22:17

Miałem osobiście taki problem właśnie jak Ty i winą był reduktor , od tamtej pory nie skorzystam z Firmy BRC . Trzeba było nabyć nowy reduktor za 800 złotych ? Było to moje pierwsze auto na gaz . A na reduktorze auto zrobiło 40 tyś więc nawet nie powinien zawarknąć . Niestety już wiele osób zgłaszało się z podobnym problemem .
Zefir
Początkujący

Prawo jazdy od: 09 06 2008
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

12 Lut 2016, 15:21

Przy jeździe na krótkich dystansach trwałość membrany drastycznie spada,40tyś do 60tyś km.max,jeżdżąc w długich trasach można zrobić nawet 150tyś km na takim samym reduktorze,nie można zapominać o upuszczaniu mazidła z reduktora.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili