Gazeta motoryzacyjna

gazeta motoryzacyjna

18 Lip 2009, 18:42

mam od jakiegoś czasu samochód, ale moja wiedza o autach jest raczej niewielka i nie wiem gdzie mogłabym poszerzyć swoje horyzonty ;) i mam pytanie - która z gazet motoryzacyjnych jest dobra i treściwa, z której coś mądrego da się wyciagnąć? :)
karola007
Nowicjusz

Miejscowość: Wałbrzych

18 Lip 2009, 22:06

Polecam ''Motor'' lub ''Auto Świat'' dużo testów ,porównań ,informacji technicznych oraz porad ''zrób to sam''i innych!
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta
    Liczba wypadków samochodowych z udziałem zwierząt w samym 2012 roku wynosiła 166. Najwięcej tego typu zdarzeń ma miejsce wiosną oraz jesienią . W tym czasie zwierzęta wykazują największą aktywność, a szczególnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Z ulicy na tor - Poznań
      Bolid Renault bolidu R.S.17, prezentacja
      Renault Trafic dCi 120, bok
      Audi Rallye quattro A2