Gazownik w Kielcach

gazownik w Kielcach

05 Sty 2010, 23:03

Cześć,
potrzebuję dobrego gazownika z Kielc lub okolic. Czy ktoś może polecić kogoś sprawdzonego?
Martens
Nowicjusz

Miejscowość: Belgia

Re: gazownik w Kielcach

16 Lut 2010, 12:53

Na Kruszelnickiego 231 w Kielcach jest podobno dobry gościu. Nie robiłem u niego gazu, ale się przymierzam. Znajomi jak mają problemy z gazem a nikt im nie może pomóc to tam jeżdżą. Tylko on jest raczej drogi. Kiedyś zakładałem gaz do golfa w lo gaz na Częstochowskiej i tez nie narzekałem.
RM80
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

17 Kwi 2012, 21:27

ponawiam temat

w kielcach, Końskich, Skarżysku
ogólne od końskich w promieniu 70 km
naturalny
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 02 2003
Auto: Toyota Avensis 7AFE + LPG

20 Maj 2012, 22:20

zagazowałem toyote avensis w miejscowości Młyny, przed Buskiem Zdrój jadąc od Kielc.
Zrobiłem 2 tyś i jak na razie wszystko dobrze. Ogólnie mogę polecić ten zakład. Dobra obsługa, dobry kontakt i samochód zastępczy. Zakład to gazparts partnerski warsztat stag'a.
Długo szukałem dobrego zakładu i padło na tan, a blisko do niego nie miałem.
naturalny
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 02 2003
Auto: Toyota Avensis 7AFE + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili