Gdańsk ktoś chętny na zamianę auta? rover 200 98r

Gdańsk ktoś chętny na zamianę auta? rover 200 98r

27 Paź 2014, 12:48

hej? ktoś chętny na zamianę auta ,,łeb w łeb,, mam rovera 200 w stanie dst. żaden szał ale jeździ całkiem całkiem.. zwyczajnie znudziło mi sie to auto, bym pojeździł czymś innym :) nie jest to auto warte fureee kasy dlatego też jakoś specjalnie nie jestem do niego przywiązany :) chętnie zamienię sie na coś w podobnej klasie też w stanie dst. :)
Martinez1987
Nowicjusz

Auto: rover 200

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...
    Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rajd Baja Poland w Szczecinie, 2012, 3
      VERVA Street Racing 2010
      Taksówka Przyszłości Nissan NV200 - Nowy York, bagażnik
      Chevrolet Corvette