Gdzie aktualnie najtańsze OC dla młodego kierowcy?

Re: Gdzie aktualnie najtańsze OC dla młodego kierowcy?

27 Sty 2016, 09:39

mfind napisał(a):Przy ubezpieczeniu OC w takiej sytuacji odszkodowanie normalnie zostanie wypłacone poszkodowanemu, ale właściciel będzie musiał dopłacić ubezpieczycielowi różnicę w składce tak jakby OC było liczone z tym młodym kierowcą (najczęściej kilkadziesiąt złotych) i to jedyne konsekwencje :)

A w PZU tego nie ma - jak taki "młodociany" kierowca spowoduje kolizję/wypadek, to żadnych konsekwencji nie będzie :) Z tym, że muszę dodać iż ja mam wykupione za parę złociszy ochronę zniżek. Nie wiem, czy to ma coś z tym wspólnego.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

27 Sty 2016, 10:54

Właśnie, nie dopisałem, że to dotyczy jedynie kilku ubezpieczycieli (jeśli chodzi o OC). Jeśli jest coś takiego to ten zapis pojawia się bezpośrednio na polisie :)

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

02 Mar 2016, 10:43

mój ubezpieczyciel z [reklama] wprost mi powiedział, że najlepiej żeby auto zarejestrować na tatę bo ma duże zniżki, a mnie zrobić współwłaścicielem. Inaczej będę płacić 100%.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 02 Mar 2016, 20:30, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
ZigiZyg
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 06 1968
Auto: Scania

17 Cze 2016, 22:38

Ktoś mi wyjaśni dlaczego ubezpieczenie w CUKu wyliczyli mi na około 1800zł a w rankomacie również na ok. 1800zł. Mam 21 lat, zaraz będę miał 3 lata prawo jazdy 0 zniżek i wszędzie tak wysokie OC? Najdziwniejsze jest to, że w TAX ubezpieczenia Pani wyliczyła mi OC na poziomie 800zł, (w PZU Matiz 0.8l), i dodała że nie interesuje ją okres posiadania prawa jazdy nie ma zwyżek w PZU, i tak wychodzi OC najtaniej niż gdziekolwiek (w CUKu powiedziano mi że nie mają pełnej oferty PZU a w rankomacie też nie ma wyliczonej kwoty OC przez PZU). Ktoś coś wie co to za oferta/promocja PZU że mają tak niskie OC?
eidems
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 09 2013
Auto: Nie mam

25 Sie 2016, 17:29

Konczymy temat z pytaniem o najtansze ubezpieczenie. Zamykając temat najtańszych ubezpieczeń. Już nie musicie szukać i skupiać się na firmie. Po wypełnieniu krótkiego formularza - Agenci będą licytować się o wasze ubezpieczenie - z korzyścią dla was. Sprawdźcie pierwszy w Polsce portal z aukcjami internetowymi ubezpieczeń.
Czytaj więcej: golf-4-vt95767,15.htm#p613272
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 26 Sie 2016, 08:08, edytowano w sumie 1 raz
http://agens.pl/vp-fs: Pierwsza w Polsce aukcja ubezpieczeń komunikacyjnych.
Ubezpieczymy każdy pojazd taniej niż dotychczas.
agens
Rekomendowany Doradca
Awatar użytkownika

Auto: audi a6

08 Paź 2016, 10:09

Witam, proszę o kontakt. Poszukuję taniego OC.
p.marczyk@onet.pl
PrzemM
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 02 2013
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Clio I
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...

• Re: Gdzie aktualnie najtańsze OC dla młodego kierowcy?

04 Lis 2016, 17:08

Zautomatyzuj swoj proces zdobycia ubezpieczenia - zarejestruj sie tutaj i niech Agenci walczą o Ciebie: www.agens.pl
    http://agens.pl/vp-fs: Pierwsza w Polsce aukcja ubezpieczeń komunikacyjnych.
    Ubezpieczymy każdy pojazd taniej niż dotychczas.
    agens
    Rekomendowany Doradca
    Awatar użytkownika

Auto: audi a6

• Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód