Gdzie dostanę taki kabel

Gdzie dostanę taki kabel

06 Lis 2016, 21:29

Witam, taki nie typowy temat. Kupiłem auto (toyota Corolla 2004 1.4 vvti) i jest zamontowany w niej emulator płyt CD (link niżej). Po prawej znajduje się wejście line-in. Nie posiadam takiego kabla. Spotkał się ktoś z tym wcześniej ? Wie ktoś gdzie taki kabelek dostanę ? W oryginalnym zestawie w sklepie hadron jest do kupienia cały zestaw emulator wraz z tym kabelkiem. Ten kabelek to jack 3.5mm i no właśnie i co jest z drugiej strony? Przekopałem internet i wychodzi na to ze to nazywa się złącze XCL. Pomoże mi ktoś znaleźć ten kabel ??

Image
Nmlukasz
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 05 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

Re: gdzie dostane taki kabel

07 Lis 2016, 12:36

Coś mi się wydaje, że to mini USB. Próbowałes włożyć w to gniazdo kabel od ładowarki z komórki? Są dwa rodzaje takich wtyczek w ładowarkach. Coś mi eiś wydaje, że to ta cieńsza wtyczka.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

07 Lis 2016, 15:22

To nie jest ani mini usb ani mikro. Sprawdzone
Nmlukasz
Nowicjusz

07 Lis 2016, 18:39

Jeśli to jest jack to kupisz go w każdym sklepie AGD/RTV za grosze. Za 3.5m zapłaciłem bodaj 12zł kilka lat temu
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

07 Lis 2016, 19:43

Nie miejcie mnie za debila wiem jak wygląda Jack 3,5 jak micro i mini usb ! To nie jest to wejście jest to specyficzny rodzaj kabla.

Jest to dokładnie ten ze strony producenta: (po prawej) http://www.xcarlink.com/uploadfile/Uplo ... 729406.jpg

Pisałem do nich meila, odpisali że sprzedają tylko w komplecie z emulatorem (koszt ok 50$)
Nmlukasz
Nowicjusz

07 Lis 2016, 20:52

Najprościej będzie jak wybierzesz się z tym ustrojstwem na wycieczkę do mediamarkta czy mediaeksperta i im to pokażesz, bo po fotach można sobie pytać, zwłaszcza na forum motoryzacyjnym :roll:
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

• Re: gdzie dostane taki kabel

07 Lis 2016, 20:57

Musiał bym wymontować emulator co wiąże wie z rozebraniem całego kokpitu, lecz masz racje, byłem w media export i złapałem sprzedawcę na fajce wiec zaprosiłem go do auta żeby pokazać mu to wejście i zapytać o ten kabel, powiedział ze nie maja takiego i ze to wiecie liniowe zostało przez producenta tego urządzenia wymyślone i ze tylko dedykowany kabel od producenta będzie pasował z tym wejściem ...
    Nmlukasz
    Nowicjusz

08 Lis 2016, 11:05

Nmlukasz napisał(a):Nie miejcie mnie za debila wiem jak wygląda Jack 3,5 jak micro i mini usb !

Nie unoś się tak. Zluzuj majteczki, bo cię chyba gumka uwiera :D My staramy ci się pomóc, a ty oskarżasz nas, że mamy cię za debila...Takie odnoszenie się do kogoś, kto chce ci pomóc, to chyba nie jest w porządku.... :cry:
    Na żadnym zdjeciu nie widać jak to gniazdo wygląda. Ale wspominałeś, że jest to złącze XCL. Zerknij więc na to, czy to nie taka wtyczka
    https://www.morele.net/kabel-usb-xtreme ... 93-777013/
    A tu masz bardziej widoczny wtyk
    https://sklep.telforceone.pl/pl-pl/kata ... 46231.html
    Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

Re: Gdzie dostanę taki kabel

08 Lis 2016, 12:01

Nmlukasz napisał(a):Przekopałem internet i wychodzi na to ze to nazywa się złącze XCL. Pomoże mi ktoś znaleźć ten kabel ??
    Skoro to nie mikro ani nie miniUSB to może zrób zdjęcie tego portu i wrzuć nam na forum. Zobaczymy i pomożemy.

Tu masz:
    Image
    Ten kabelek jest opisany jako przedłużacz JACK w zestawie. Na zdjęciu wygląda dokładnie jak JACK i miniUSB.

Ty masz chyba wszystkie złącza USB obecnie stosowane:

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Kacper
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
    Miejscowość: Warszawa - okolice
    Prawo jazdy od: 14 09 1997
    Auto: Volvo S40
    Silnik: 2.0 140KM
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna