Gdzie i jaki samochód używany z homologacją?

Gdzie i jaki samochód używany z homologacją?

12 Wrz 2012, 22:16

cześć!
Mój problem polega na tym, że poszukuje samochodu z kratką, niestety na serwisach z ogłoszeniami jest znikoma ilość tego typu samochodów. Nie chce żadnych dostawczaków albo pickupa. Najlepiej żeby był to samochód osobowy z kratką, zarejestrowany na 4 osoby. Gdzie mogę dużo tego typu samochodów znaleźć? Jestem zmuszony do zakupu tego typu auta, ponieważ dostane dofinansowanie ale w dowodzie muszę mieć ze jest to samochód ciężarowy.
matysk90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Gdzie i jaki samochód używany z homologacją?

07 Gru 2012, 21:53

Oto dzisiejsza "ciężarówka" do sprzedania [link wygasł] z homologacją :D, ale odliczenia VAT to lepiej uzgadniać z US
Marek99
Początkujący

08 Gru 2012, 00:32

Marek99 napisał(a): ale odliczenia VAT to lepiej uzgadniać z US

US w tej sprawie nie ma nic do powiedzenia.To OSKP okresla czy dany pojazd "łapie"się na VAT i wystawia odpowiednie zaswiadczenie na podstawie którego WK nanosi adnotacje w DR....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

03 Sty 2013, 11:22

Tak przede wszystkim to warto byłoby podać budżet jaki posiadasz na ten cel. Dopiero wtedy będzie można coś doradzić.
Savro
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: BMW M3
Paliwo: Benzyna

03 Sty 2013, 12:31

Jest u mnie w rodzinie auto z pięknym dowodem na ciężarówkę, a VAT niestety nie jest odliczany i nie maja zastosowania, żadne prawa nabyte. Nie ma homologacji na ciężarówkę i koniec.
Marek99
Początkujący

Kupiłem na carsimport.pl, ale na mobile też można

18 Sty 2013, 19:44

Czasami ciekawe autka z chomologacją pojawiają się na www.carsimport.pl
Trzeba śledzić.
:D
Pozdr
ssj333
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 04 1917
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: DODGE
Silnik: VOYAGER
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1983
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5