Gdzie kupić Skodę Octavię 1,6

Gdzie kupić Skodę Octavię 1,6

26 Paź 2014, 07:19

Witam.na stałe mieszkam w holandii.chcę kupić nową skodę oktawię 1,6 w rocznik 2013. W polsce mam zniżkę w salonie skody w opolu,ponieważ to będzie już 3 skoda kupiona w tym salonie,ale chciałabym wiedzieć gdzie najlepiej opłaca się ten samochód kupić? W polsce,niemczech,holandii,czy może w czechach?lub gdziekolwiek indziej? Mam ciotkę w niemczech więc ona mogłaby tam ją kupić na siebie jako niemiec,mam też rodzinę w anglii,lub ja jako holender ponieważ jestem tu zameldowana,chcę kupić za gotówkę,ciekawi mnie również czy ta zniżka obowiązuje tylko w polsce,czy we wszystkich salonach skody? Z góry dziękuję za każdą informację. Pozdrawiam wszystkich! Regina
reginafuhl
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: skoda oktawia
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006