Gdzie kupić Skodę Octavię 1,6

Gdzie kupić Skodę Octavię 1,6

26 Paź 2014, 08:19

Witam.na stałe mieszkam w holandii.chcę kupić nową skodę oktawię 1,6 w rocznik 2013. W polsce mam zniżkę w salonie skody w opolu,ponieważ to będzie już 3 skoda kupiona w tym salonie,ale chciałabym wiedzieć gdzie najlepiej opłaca się ten samochód kupić? W polsce,niemczech,holandii,czy może w czechach?lub gdziekolwiek indziej? Mam ciotkę w niemczech więc ona mogłaby tam ją kupić na siebie jako niemiec,mam też rodzinę w anglii,lub ja jako holender ponieważ jestem tu zameldowana,chcę kupić za gotówkę,ciekawi mnie również czy ta zniżka obowiązuje tylko w polsce,czy we wszystkich salonach skody? Z góry dziękuję za każdą informację. Pozdrawiam wszystkich! Regina
reginafuhl
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: skoda oktawia
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy
    Na czym polega technologia SKYACTIV Mazdy wyjaśniamy poniżej: - Technoligia SKYACTIVE-G - Technoligia SKYACTIVE-D Luty 2012 : Mazda CX-5, pierwszy z serii nowych modeli Mazdy ze wszystkimi elementami TECHNOLOGII SKYACTIV ...
    Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku
    Toyota potwierdziła, że pracuje nad drugą generacją swojego sportowego coupe. Jego premiery możemy się spodziewać na przełomie 2018 i 2019 roku. Tylnonapędowe coupe Toyoty o mocy 200 KM powstało z myślą o fanach szybkiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Superb, wnętrze, 2013
      Nissan Juke edycja Ministry of Sound, przód.
      Moto Piknik Tychy 2007
      Stoisko Toyoty na targach