Gdzie kupić w sieci dywaniki samochodowe

Re: Gdzie kupić w sieci dywaniki samochodowe

16 Lis 2016, 12:41

Osobiście uważam, że najlepsze dywaniki samochodowe to takie, które są wytrzymałe i są łatwe w utrzymaniu. Na moje potrzeby wystarczy mi zwykły, gumowy dywanik, który kupiłem w sklepie internetowym. Od ponad 3 lat jestem ich szczęśliwym użytkownikiem. Największą zaletą jest to, że dywanik nie zmienia swojego miejsca położenia. Tak jak się go położy, tak leży.
MarekGz
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Gdzie kupić w sieci dywaniki samochodowe

31 Sty 2017, 22:45

Spory wybór i przyzwoite ceny dywaników samochodowych jest w agallo.
hero77
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 01 2012
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Renault Megan Couch
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Test bezpieczeństwa fotelików na zeczepy ISOFIX
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Fiat 500 By Gucci z modelką Natashą Poly