Gdzie kupić w sieci dywaniki samochodowe

29 Wrz 2011, 17:53

witam, znacie moze jakies pewne stronki na ktorych mozna kupic akcesoria samochodowe a ogolnie zalezy mi na dywanikach samochodowych do Volkswagena golfa IV
lukibuki
Obserwowany
 
Posty: 1

03 Paź 2011, 00:03

Jakbyś był z Poznania,to bym podpowiedział...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

16 Paź 2011, 13:31

Najszybciej znajdziesz chyba taka usługę na https://www.katalogmotoryzacyjny.pl/szu ... odowe.html mozna tam wybrać miasto w którym sie szuka itd. bardzo pomocna stronka
andru
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: kraków

04 Lis 2011, 12:43

Fajne dywaniki mają na stronie autodywaniki.pl

Premium są grubsze od oryginalnych tylko sugeruję zaznaczyć bez łatki ponieważ przeszkadza ona przy tej grubości dywanika. :D
RafalS
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Prawo jazdy: 28 09 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Passat B5 FL
Silnik: 1,9tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

04 Lis 2011, 21:23

A ja proponuję zerknąć na allegro
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

05 Lis 2011, 08:24

ja tylko pisałem gdzie są prze zemnie sprawdzone dywaniki :) na allegro któryś sprzedający na pewno ma także dobre tylko musiałby6 się wypowiedzieć ktoś co ma sprawdzonego któregoś sprzedającego i podać jego nick :)

Pozdrawiam
Rafał
RafalS
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Prawo jazdy: 28 09 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Passat B5 FL
Silnik: 1,9tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

04 Lut 2012, 09:13

Przecież wystarczy wpisać w google frazę "dywaniki samochodowe" lub "dywaniki samochodowe gumowe" i na pierwszej stronie masz najbardziej pewne i renomowane sklepy :wink:
hopman
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 16
Miejscowość: Ruda Śląska
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: VW Passat B5
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

15 Mar 2012, 15:00

Witam,
Myślę, że z zakupem dywaników nie będzie problemu, bo tak jak przedmówcy wspomnieli jest wielu sprzedających, którzy oferują takie produkty.

Natomiast często pada pytanie, jaki kupić dywaniki? Może będę mógł choć trochę pomóc w ich wyborze.
Na rynku dostępne są dywaniki gumowe, które super sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym, kiedy to do samochodu wprowadzamy dużą ilość błota, wody itd. Dywaniki gumowe możemy podzielić na kilka klas. W Polsce produkuje się tzw. dywaniki korytkowe z dużym rantem, jest to produkcja rodzima i można je zakupić za naprawdę niewielkie pieniądze. Plusem jest ich wytrzymałość, natomiast minusem z pewnością jest fakt, iż nie wyglądają one zbyt elegancko i wydają przez jakiś czas nie fajny won. Są również dywaniki gumowe niemieckiej produkcji, takie dywaniki oferuje firma Petex. I tutaj mogę z czystym sumieniem polecić dywaniki tej firmy, cena zdecydowanie odpowiada jakości produktu. Podobnej trwałości dywaniki, można również zakupić od polskiej firmy Frogum, która jakością nie odbiega od firmy Petex. Dywaniki tych renomowanych firm są idealnie dopasowane do konkretnych modeli aut.

Na okres letni polecam dywaniki welurowe. Można takie dywaniki nabyć różnej grubości. Są na rynku dostępne dywaniki z tańszego materiału, jest to welur produkcji polskiej, tzw. welur pętelkowy, raczej polecałbym je na jeden sezon. Zdecydowanie wytrzymalszym materiałem jest tzw. welur igiełkowy. Materiał, z których produkowanych są dywaniki, sprowadzany jest z Belgi/Niemiec. I tutaj trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich grubość, gdyż można otrzymać w różnych cenach, inną grubość. Sprzedawcy oferują te dywaniki idealnie dopasowane do każdego modelu auta i są przyjemne w dotyku.

To jakie dywaniki preferujecie w swoim aucie? :-)
adkmoto
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2001

15 Mar 2012, 17:26

W dzisiejszych czasach kiedy każdy kierowca liczy się z każdym groszem lepiej kupić od razu porządne dywaniki gumowe które będą nam służyć cały rok.

Niestety pogodę mamy też taką że nawet w okresie letnim bardzo często pada deszcze a to kolejny argument przemawiający za dywanikami gumowym.

Ale tak jednym zdaniem to dywaniku gumowe welurowe są ładne a dywaniki gumowe praktyczne :wink:
hopman
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 16
Miejscowość: Ruda Śląska
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: VW Passat B5
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

29 Maj 2012, 11:00

ja kupowalem bagaznikowy ostatnio, ale podobno samochodowe tez maja. I to duzy wybor. Welurowe, gumowe. Z mozliwoscia wyboru koloru, obszycia itp.
na allegro nazwa uzytkonika to: eternalcar ,maja tez sklep online: http://sklep.eternalcar.com

Moja zonka byla zadowlona jak do jej Nissana Micry kupilem szare z czerwonym obszyciem (czerwone autko). pasowaly idealnie, dobrej jakosci i nawet te jej szpilki je zbytnio nie zniszczyly :) wiec szacun..bo panele sie poddaly :D
marcin85
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 15 05 2007
Auto: Opel Astra G 1.6

25 Wrz 2012, 11:22

Ja kupiłem TU
http://www.autodywaniki.pl/dywaniki-welurowe-premium-volkswagen-golf-iv-9703-p-1614.html

i jestem zadowolony :)
RafalS
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Prawo jazdy: 28 09 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Passat B5 FL
Silnik: 1,9tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

24 Sty 2013, 12:36

Ja swoje dywaniki samochodowe kupiłem od firmy: Motohobby

Powiem szczerze, że jakość ich usług mi odpowiada.
Drake90
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

01 Lut 2013, 09:38

To mój pierwszy post tutaj, tak więc witam. Szukałem właśnie dywaników samochodowych no i trafiłem na państwa forum i widzę że przewija się tutaj parę nazw firm, które oczywiście miałem okazje sprawdzić. Zainteresowała mnie zwłaszcza firma moto hobby tyle, że zanim zdecyduje się na jakiś zakup, to chciałbym spytać pana Drake90 o coś więcej związanego z motohobby. To znaczy jak się sprawdzają ich dywaniki w praktyce? Czy stosunek ceny do jakości jest odpowiedni? Czy mogą mi zaoferować coś, czego nie dostanę nigdzie indziej?
Doist
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

02 Lut 2013, 16:33

Hmm, na początek dziękuje za odzew. Co do samych dywaników to powiem panu tak. Hmm w moim przypadku sprawdzają się bardzo dobrze, to znaczy nie brudzą się łatwo, nie mam problemu z dbaniem o nie czy coś w tym guście. Ceny zamykają się często w graniach 60 zł co nie jest stawką wygórowaną jak za tego typu produkt. Ogólnie ja osobiście oceniam je na plus, nie wiem jednak jak będzie w twoim przypadku.
Drake90
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

02 Lut 2013, 20:09

Ja kupuję bezpośrednio u producenta.
Nie raz już tam kupiłem. Podobnie jak kilku znajomych.
Ostatnio miałem 5 Lat Astrę i tam kupiłem po kupnie. Pół roku temu ją sprzedawałem i to z tymi dywanikami. Nawet dywanik kierowcy się nie przetarł !!! Korzyścią jest jeszcze to,że jakby jeden dywanik z kompletu się zniszczył,to można tam kupić 1 szt i dalej mieć komplet. Teraz kupiłem do Scenica popielate (są 20 zł droższe od takich samych czarnych).

Mat-Gum polecam, bo jakość sprawdzona na 100%!!!
Niestety...to oferta tylko dla Poznaniaków,bo firma nie sprzedaje wysyłkowo...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna