Gdzie najlepsze komisy z samochodami w małopolsce??

gdzie najlepsze komisy z samochodami w małopolsce??

17 Sty 2008, 19:27

móglby mi ktoś podać sdresy stron internetowych z "wirtualnymi komisami czy cos" bo jeżdzenie z gieldy na giełde w celu kupienia auta jest czasochlonne a nie zawsze można znaleźc to czego sie szuka. jestem z małopolski wiec podawajcie mi komisy z tego wojewodztwa i najblizszych wojewodztw. Thx z gory
marcofree
Nowicjusz

Re: gdzie najlepsze komisy z samochodami w małopolsce??

18 Sty 2008, 12:50

Prosze masz tu link:http://moto.gratka.pl/autokomisy/7-r.html?gclid=CKqt3bPO_5ACFQ5OQgodQTWUHA
tomss20
tomss20
Początkujący

Miejscowość: kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti