Gdzie najlepsze oc?

25 Lip 2011, 14:57

Gdzie najlepsze oc? Ac nie będę kupować, szkoda kasy.
btyif
Obserwowany
 
Posty: 1

25 Lip 2011, 16:16

po co ci najlepsze oc?oc przecież jest tylko po to jak kogoś uderzysz to jemu zrobią auto nie tobie to po co więcej płacić?ac to kup najlepsze bo to jest ważne dla ciebie.
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany
 
Posty: 981
Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

25 Lip 2011, 16:32

Tak - szkoda kasy jest na OC - na AC warto dołożyć ...
Zajrzyj na ipolisa.pl - skalkuluj sobie składkę ...
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

25 Lip 2011, 19:08

btyif napisał(a):Gdzie najlepsze oc? Ac nie będę kupować, szkoda kasy.


Tiaaa… szkoda kasy… a potem będzie płacz… Kup Liberty Direct przez Grupona – dają 250 zł zniżki na oc i ac – może ci starczy na wszystko
anton
Obserwowany
 
Posty: 1

27 Lip 2011, 09:03

Na stary samochód nie widzę powodu kupowania AC. Jaki jest sens wydawać na OC+AC 1500-2000 zł, jeżeli ma się samochód za 5-10 tys. zł? 3 lata płacenia takiego haraczu i miałbyś nowe auto.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

29 Cze 2012, 13:27

No nie wiem, po trzech latach miałbyś maks 6 tysięcy… a to na nowy samochód nie wystarczy raczej. Poza tym nie stary, a używany, a to różnica. Uzywane najlepiej wychodzą w Liberty, wyliczył mi tak agent.
Gruchot
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Toyota
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota S-FR Concept
    Koncepcyjne coupe S-FR jest dowodem na to, że napęd na tylną oś przez lata będzie znakiem rozpoznawczym sportowych samochodów Toyoty. Tym bardziej, że marka bierze pod uwagę wprowadzenie subkompaktowego coupe do produkcji. ...

20 Lis 2012, 14:26

wg mnie liberty direct.. tu masz kalkulator https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki łatwo policzysz
wodz88
Nowicjusz
 
Posty: 6
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: seat ibiza 6l
Silnik: 1.4 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

26 Lis 2012, 15:21

A ja myślę ze najlepiej jest się wybrać do jakiegoś niezaleznego doradcy finansowego, ja np. ostatnio byłem w Warszawie w firmie finance expert i tam razem z droadcą wyliczalismy gdzie bedzie najtaniej i jednoczesnie najlepiej. z tego tez co mi wiadomo doradcy niezalezni nie pobieraja zadnej dodatkowej prowizji od tego ze sprzdaja produkty innych firm poza ich siedzibami wiec skladka ubez. bedzie taka sama jak bysmy zaszli bezposrednio do macierzystego oddziału . Ponizej przesyłam numer do tego doradcy który mi pomagał w wyborze oferty, moze sie komus przyda. 667466533
Bartek113
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: VW

27 Lis 2012, 16:45

Panowie - nie ma czegoś takiego jak najlepsze OC. OC określa ustawa, ubezpieczyciel nie ma nic do tego i tyle. Obojętnie gdzie wykupi się OC to jest ono takie samo. Czy kupi się je w Liberty Direct, czy Link4 czy w jakiejkolwiek innej ubezpieczalni. Dla właściciela ważne jest tylko to, że mając zarejestrowany samochód ma obowiążek wykupić OC. Jedyną rzeczą dla której warto pochodzić po ubezpieczalniach jest cena tego ubezpieczenia. A cena wynika z kilku rzeczy, o które pyta ubezpieczyciel obliczając składkę. Tak więc o OC w tym przypadku nie ma co pytać na forum, tylko trza pochodzić albo podzwonić po ubezpieczalniach.
Inną sprawą jest Assistance przy OC - tutaj każda ubezpieczalnia ma inne ceny i inne warunki. A na to z kolei warto zwrócić uwagę.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

22 Sty 2013, 09:24

Zapewne najlepsze = najtańśze. Ja pół roku temu ubezpieczyłem w HDI przez mBank. 1. szybko poszło 2. wszystko w 1 miejscu 3. konkurencyjna cena. Ci najpopularniejsi co tak się reklamują w TV wcale nie są tacy tani.
jacus19
Początkujący
 
Posty: 133
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2001

10 Mar 2014, 17:38

Często jest nam obojętne gdzie mamy OC, ale przecież w razie stłuczki to tylko czekamy aż sprawca powie gdzie ma OC bo wiadomo że jak w lepszym towarzystwie to można większe odszkodowanie dostać. Tak było u mnie kiedy ucieszyłam się jak kierowca powiedział, ze ma samochód ubezpieczony w generali.
gabii
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: Podlaskie