Gdzie oglądać Ligę Mistrzów w necie?

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów w necie?

04 Mar 2014, 12:31

Meczyki i inne darmowe streamingi nie sprawdzają się u mnie. Czy jest jakiś inny sposób na oglądanie meczów przez internet? Słyszałem, że jest teraz jakaś akcja, że jak się kupi piwo to mecz w necie można obejrzeć za free. Ktoś wie o co chodzi?
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998

Re: Gdzie oglądać Ligę Mistrzów w necie?

05 Mar 2014, 16:30

Wszystko się zgadza. Heineken ma teraz taką akcję, że za każdego browara można w necie przylukać meczyk za free. Kupujesz piwko w sklepie :piwo: a pod kapsle masz kod.
Oglądać można przez net na tej witrynie liga.heineken.pl :shock: W jakości HD!
tomczak78
Początkujący

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Gdzie oglądać Ligę Mistrzów w necie?

10 Mar 2014, 13:56

Podziękował :) Sprawdziłem temat i wszystko wydaje się grać i trąbić :)
Dziś wieczorem po pracy wyskoczę po browarki i jutro z ziomkami będziemy się chłodzić oglądając Bayern Monachium z Arsenalem Londyn :D
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006