Gdzie wynająć auto w Warszawie?

Re: Gdzie wynająć auto w Warszawie?

06 Lip 2016, 09:48

Masz masę ofert. Najlepiej jeśli podzwonisz po różnych wypożyczalniach i popytasz. Jeśli chcesz samochód na dłuższą jazdę to też jest taka możliwość. Jeśli chcesz do dowolnej jazdy po mieści, w sam raz będzie pojazd z oferty firmy, którą podałeś w poście.
autoele
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 05 1991
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Corsa
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

25 Sie 2016, 11:04

Polecę wzorem innych wypożyczalnię, z którą mam dobre doświadczenia. Jest to Go Rental Cars z siedzibą w centrum Warszawy.
O sis-car nie słyszałem, ale nie przejmowałbym się na Twoim miejscu. Jak auto nie jest zajechane, a w umowie, którą Musisz przeczytać nie ma kruczków, to śmiało bierz.
JJacek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 20 01 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai Sonata
Silnik: 2,0 CRDI 140 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2007

31 Paź 2016, 09:54

Jedyna znana przeze mnie wypożyczalnia samochodów znajduje się niestety w Łodzi, ale w każdym razie proponuję użyć wyszukiwarki, przejrzeć oferty oraz opinie na temat danej firmy. Może to być niezwykle istotne w razie jakiegoś zdarzenia drogowego.
Kozik102
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 08 1970
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi A6
Silnik: 2.0 252KM
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

29 Lis 2016, 08:30

Gdy jadę do Warszawy i potrzebuję auta dzwonię do wypożyczalni Rent 'n' go. Korzystałem z ich usług już kilka razy i zawsze ich chwaliłem. Minimum formalności, fajne, pachnące auta.
automaniak81
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mazda6
Silnik: 2.0 165KM
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...
    Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie? Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Dwa Jeepy na wzgórzu
      Nocny drifting, Nissan 200sx s14
      Samochody użytkowe