Gdzie wynająć auto w Warszawie?

Re: Gdzie wynająć auto w Warszawie?

06 Lip 2016, 09:48

Masz masę ofert. Najlepiej jeśli podzwonisz po różnych wypożyczalniach i popytasz. Jeśli chcesz samochód na dłuższą jazdę to też jest taka możliwość. Jeśli chcesz do dowolnej jazdy po mieści, w sam raz będzie pojazd z oferty firmy, którą podałeś w poście.
autoele
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 05 1991
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Corsa
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

25 Sie 2016, 11:04

Polecę wzorem innych wypożyczalnię, z którą mam dobre doświadczenia. Jest to Go Rental Cars z siedzibą w centrum Warszawy.
O sis-car nie słyszałem, ale nie przejmowałbym się na Twoim miejscu. Jak auto nie jest zajechane, a w umowie, którą Musisz przeczytać nie ma kruczków, to śmiało bierz.
JJacek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 20 01 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai Sonata
Silnik: 2,0 CRDI 140 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2007

31 Paź 2016, 09:54

Jedyna znana przeze mnie wypożyczalnia samochodów znajduje się niestety w Łodzi, ale w każdym razie proponuję użyć wyszukiwarki, przejrzeć oferty oraz opinie na temat danej firmy. Może to być niezwykle istotne w razie jakiegoś zdarzenia drogowego.
Kozik102
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 08 1970
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi A6
Silnik: 2.0 252KM
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

29 Lis 2016, 08:30

Gdy jadę do Warszawy i potrzebuję auta dzwonię do wypożyczalni Rent 'n' go. Korzystałem z ich usług już kilka razy i zawsze ich chwaliłem. Minimum formalności, fajne, pachnące auta.
automaniak81
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mazda6
Silnik: 2.0 165KM
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny
    Za odpowiednie, zgodne z przepisami działania transportowe odpowiadają gminy. To właśnie na nie spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym do szkół i przedszkoli dzieciom. Według raportu NIK, w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006