Gdzie wynająć auto w Warszawie?

22 Sty 2015, 06:12

Gdzie mają obecnie dobrą ofertę jeżeli chodzi o wynajem auta w Warszawie?
Hertz, Avis, Europcar, Alamo... ? Jakie macie z nimi doświadczenia?
Instat
Początkujący
 
Posty: 152
Prawo jazdy: 17 02 1987
Auto: Citrone C2
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2001

22 Sty 2015, 16:39

Do tej pory wynajmowałem auto jedynie w Avis (rezerwacji dokonywałem przez internet, bo tak chyba najszybciej). Jeżeli chcesz to mogą Ci auto podstawić w wyznaczone miejsce, możesz je sam odebrać z wypożyczalni. Fajne jest to, że nie robili problemów przy zwrocie jak to bywa czasami w wypożyczalniach. Normalnie oddałem, gość coś tam obszedł sprawdził czy wszysto ok, wszystko trwało nie dłużej jak kilka minut. Pod względem cenowym chyba jak wszędzie. Analizowałem ten temat i różnice pomiędzy poszczególnymi wypożyczalniami są minimalne.
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 172
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

02 Mar 2015, 17:36

tutaj można przejrzeć auta do wynajmu w LeCar.

bardzo dobra firma, świetne auta, zawsze wszystko super odszykowane, żadnych zastrzeżeń.
Maniak1
Początkujący
 
Posty: 82
Prawo jazdy: 01 01 2007
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1,9 sdi
Paliwo: Diesel

22 Mar 2015, 14:46

Według mnie warto jednak posprawdzać różne oferty. Wiadomo sieciówka jest bezpieczna - też korzystałem wiele razy na wakacjach z różnych sieci.
W styczniu wynajmowałem auto bo potrzebowałem szybko zrealizować jeden kurs z Warszawy do Gdańska. Jak sprawdzałem w sieciówkach to niestety ceny wyszły bardzo wysokie.
Znalazłem lepsze ceny przez Rent Mama. Fajna sprawa bo pokazuje całą listę dostępnych aut w różnych wypożyczalniach w całej Warszawie. A to wszystko lokalne firmy a nie jakieś wielkie koncerny. Także Polecam
artur44
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 05 2005
Auto: honda civic

13 Kwi 2015, 20:27

Ja ostatnio korzystałam z usług firmy PANEK S.A. mają bardzo duży asortyment, do wyboru do koloru. Wszystko szybko, sprawnie i miła obsługa. Ja korzystałam z ich usług na Rzeszowskiej Jesionce ale z tego co wiem to są przy wszystkich lotniskach.
jakdor1909
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 15 05 2011
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Honda CR-V
Rok produkcji: 2005

18 Kwi 2015, 11:40

Fajne autka ma do wypożyczania Proxima. Mówię tu głównie o busikach takich jak T4 czy Fiat Ducato. Zadbane i czyste. W ogóle mają ładną i dosyć nową flotę samochodów.
Rafciomaj
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 11 1990
Przebieg/rok: 31tys. km
Auto: Citroen C4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat
    Tegoroczne edycje targów motoryzacyjnych pokazały, że producenci samochodów podczas prac koncepcyjnych wciąż poszukują niestandardowych rozwiązań. Które z nich okażą się trafne, zweryfikuje czas. Eksperci ...
    Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI
    Na polskim rynku dostępne są już nowe wersje kompaktowego SUV’ Audi Q3. Na początek oferowane jest w trzech wersjach silnikowych: 35 TFSI z manualną skrzynią biegów, 35 TFSI ze skrzynią automatyczną S tronic ...

03 Cze 2015, 15:27

tu są auta do przejrzenia w LeCar w Wawie
Maniak1
Początkujący
 
Posty: 82
Prawo jazdy: 01 01 2007
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1,9 sdi
Paliwo: Diesel

11 Cze 2015, 11:10

Fajnie, na pewno skorzystam z którejś z tych wypożyczalni:)
smaur
Początkujący
 
Posty: 101
Prawo jazdy: 15 10 1986
Auto: Volvo s 60

23 Lip 2015, 09:00

A jak cenowo za busa? my z kolei chcieliśmy auto osobowe ale nie ma szansy na wyjazdy na ryby w więcej osób się w to to zapakować więc postawimy na busa.
brusli
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 09 1978
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VW

04 Wrz 2015, 10:32

Jeśli chodzi o busa, to kiedy wyjeżdżaliśmy ze znajomymi nad morze, to wynajeliśmy 9 osobowy Renault Trafic Long z wypożyczalni CarFree. Sprawdził się w 100 %.
Dagi
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 5- 0- 0
Auto: Volkswagen Passat B5

09 Wrz 2015, 10:41

Widzę, że dużo osób zaczęło polecac lacar. Hmm musze sprawdzić kiedyś przy okazji, bo nie słyszałam nigdy o nich. Ale jak warszawa to ja miałam z carnetu. Mogę pomóc jeśli chodzi o tą tematykę, bo kilka razy brałam auto w wawie. Pytanie tylko jakie auto cię interesuje - małe, jakiejś wysokiej klasy, bus? I co dokładnie cię interesuje? Bo w sumie na stronie wszystko jest z głównych info, a nie wiem jak ci pomóc jesli chodzi o konkretne pytania. na pewno moge polecić: carnet.pl a jeśli masz jakieś uwagi to pisz - nie jestem ekspertem ale z doświadczenia mogę cos podpowiedzieć :)
Kinga34
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 05 05 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Volkswagen Passat b5
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

17 Wrz 2015, 13:49

W moim serwisie tez maja wynajem aut i zatepcze jak u nich naprawiasz to dostajesz.
TomiX
Nowicjusz
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 02 04 2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Alfa Romeo
Silnik: 2.5
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

01 Kwi 2016, 06:05

My rówież wynajmowaliśmy auto w Avisie. Z tym,ze w Krakowie ale sieć ma swoje wypoyczalnie z tego co widziałam w całej Polsce. Auto rezerwowaliśmy sobie wczesniej przez internet. Natrafiliśmy akurat na jedną z ich promocji.

Nie było drogo a samochód w pełni ubezpieczony i nowy. Umowa również była bardzo prosto skonstruowana. Nie bylo tam żadnych dodatkowych kosztów.
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący
 
Posty: 202
Prawo jazdy: 17 05 1981
Auto: Mazda

04 Maj 2016, 12:32

Jeżeli w Warszawie to tylko Your Car, korzystam z ich samochodów często, moja firma wynajmuje mi auto na delegacje w Warszawie, wypożyczony samochód zawsze czeka na mnie na lotnisku i jest w świetnym stanie.
Ele12
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 07 1985
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1.3
Paliwo: Benzyna
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

01 Lip 2016, 18:58

Odkopuję temat, bo mam do Was pytanie o to samo, tylko potrzebuję aktualnej informacji. Moje auto na razie stoi w warsztacie a muszę być mobilny. Mechanik mi polecił konkretną firmę, ale nie znalazłem o niej zbyt dużo info, więc pytam Was, czy lepiej wybrać coś z tego co polecaliście, czy może ktoś kojarzy tę firmę, "sis-car"? Jakieś doświadczenia z nią? Ja na razie zerowe doświadczenie jeśli chodzi o wynajmowanie aut..
smolek
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 03 04 2006
Auto: Insignia