Głośnik basowy

Głośnik basowy

04 Lip 2011, 11:51

Witam wszystkich :)
Mam takie małe pytanie ;P
Mając radio Pioneer 4x50 W chcę kupić ten oto głośnik basowy, żeby sobie zrobić tubę xD [link wygasł]
I potrzebny mi wzmacniacz do niego czy pociągnie mi to radio ten głośnik :)
Oczywiście na początku nie chcę, żeby grało z maxymalną mocą tylko tak sobie :D

A drugie pytanie to: Robiąc obudowę ze sklejki słyszałem,aby wyłożyć środek opakowaniami po jajkach xD bo fajny efekt jest :D To prawda? :)

A wzmacniacz to jaki? Bo nie mam pojęcia jak się go dobiera...
Taki nie za drogi :D
artcri7
Obserwowany

Re: Głośnik basowy

04 Lip 2011, 16:58

artcri7 napisał(a):Witam wszystkich :)
Mam takie małe pytanie ;P
Mając radio Pioneer 4x50 W chcę kupić ten oto głośnik basowy, żeby sobie zrobić tubę xD [link wygasł]
I potrzebny mi wzmacniacz do niego czy pociągnie mi to radio ten głośnik :)
Oczywiście na początku nie chcę, żeby grało z maxymalną mocą tylko tak sobie :D

A drugie pytanie to: Robiąc obudowę ze sklejki słyszałem,aby wyłożyć środek opakowaniami po jajkach xD bo fajny efekt jest :D To prawda? :)

A wzmacniacz to jaki? Bo nie mam pojęcia jak się go dobiera...
Taki nie za drogi :D

Przetwornik taki sobie, w sumie za tą cenę to można się skusić. Moc trochę mała jak na 30 cm ale coś za coś.
Radio nie wykorzysta tego głośnika nawet w 1/5, dodatkowo dostanie przy tym w palnik zdrowo.
Warto dokupić jakiś wzmacniacz.

artcri7 napisał(a):A drugie pytanie to: Robiąc obudowę ze sklejki słyszałem,aby wyłożyć środek opakowaniami po jajkach xD bo fajny efekt jest :D To prawda? :)

To rzemieślnictwo zwykłe jest i tyle, [link wygasł] to jest do tego a nie wytłaczanki na jajka :lol:
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

07 Lip 2011, 13:03

No ok, ale jaki wzmacniacz by mógł być? :D
artcri7
Obserwowany

07 Lip 2011, 15:44

[link wygasł] - jeszcze zapas będziesz mieć
[link wygasł]
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006