Głośniki 5.1

Głośniki 5.1

24 Lut 2015, 21:19

Witajcie. Muszę kupić głośniki 5.1. Przeglądałem oferty na allegro i jest tego dość troszkę. Tylko nie wiem, jakie wybrać. Obecnie mam Creativ i jestem zadowolony. Na allegro są Creativ-y, ale nie ten model co mam, tylko inny, więc nie wiem czy to też będzie dobre. A czego oczekuję od tych głosników? No przede wszystkim żeby był dobry bas i miały dobrą moc - głośniki bedą głównie na zewnątrz ( na tarasie ), więc muszą dość głośno grać. Oczywiście nie chodzi o to, by denerować sąsiadów. Mają mi grać podczas prac remontowych domku, a i czasem jak się będzie organizowało jakiegoś grila, to tez żeby troszkę głośniej puścić muzykę.
A teraz modele:
Obecnie mam Creative Inspire P5800. Mogę kupić takie :
- Manta MM1560
- Media-Tech Cantata MT346
- Media-Tech Rumba 5.1
- Creative SBS580
- Tracer Macarena 5.1
- Creative A500
- Creative T5900
- Esperanza Vibrato EP104
Które z nich byście polecili?
Są też w tej półce cenowej takie jak mam teraz. Ale kupić te same, czy któreś z tych wymienionych są lepsze?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006