Głosniki boczne z tyłu jakie ? do golfa IV

Głosniki boczne z tyłu jakie ? do golfa IV

06 Mar 2011, 17:11

Witam mam golfa IV 3 drzwiowego i z tyłu po bokach są puste miejsca na głośniki średnica dużego to 15 cm a a małe to syczki 4,5 cm.kable będę musiał przeprowadzić od radia bo nie ma, Radio tez oryginalne Vw na kasety tak samo z przednie głośniki fabryczne.
Pomyślałem ze by je wypełnić głośnikami tylko jakimi ? I czy to poprawi znacznie jakość dźwięku w samochodzie ?
Czy lepiej zając sie przodem wygłuszyć drzwi choć trochę(jak umie) i wstawić głośniki 16.5 na dystansie ?
Jestem laikiem jeśli chodzi o car audio
Z góry dziękuje za pomoc :)
konrado9
Nowicjusz

Miejscowość: 30 km od kalisza

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna podróż Twojego psa Bezpieczna podróż Twojego psa
    Przez wielu kierowców pies traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i tak też traktuje go ŠKODA: czeski producent posiada kompleksową ofertę akcesoriów, dbających o bezpieczeństwo czworonożnych ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Night Party w Olsztynie, scena
      Serwis Volkswagena Polo R WRC
      Chop Nissan Skyline R34 by Blackdogg
      Mitsubishi Outlander PHEV, bok