Głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

22 Lip 2013, 16:41

Witam, poszukuję głośników do Citroena Berlingo do przednich drzwi (rozmiar 160 lub 165 mm). Głośniki będą współpracować z radiem Pioneer DEH-1400UB. Kwota jaką chcę na nie przeznaczyć to max 250zł. Na razie głośniki będą podłączone bezpośrednio do radia choć w przyszłości nie wykluczam zakupienia jeszcze wzmacniacza. Zastanawiałem się nad zestawem głośniki 2-drożne w drzwi+wysokotonowe po szybę. Co moglibyście mi doradzić, bo przeglądając oferty na allegro nie mam pojęcia co wybrać.
matek356
Obserwowany

Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Citroen Berlingo
Silnik: 1.6 HDi 75KM
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód