Głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

22 Lip 2013, 16:41

Witam, poszukuję głośników do Citroena Berlingo do przednich drzwi (rozmiar 160 lub 165 mm). Głośniki będą współpracować z radiem Pioneer DEH-1400UB. Kwota jaką chcę na nie przeznaczyć to max 250zł. Na razie głośniki będą podłączone bezpośrednio do radia choć w przyszłości nie wykluczam zakupienia jeszcze wzmacniacza. Zastanawiałem się nad zestawem głośniki 2-drożne w drzwi+wysokotonowe po szybę. Co moglibyście mi doradzić, bo przeglądając oferty na allegro nie mam pojęcia co wybrać.
matek356
Obserwowany

Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Citroen Berlingo
Silnik: 1.6 HDi 75KM
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW GOLF III 16V
      Behemot bike
      Le Mans Classic 2012, BMW Motorsport, Pitstop, 7
      Volkswagen up! - World Car of the Year 2012, 2