Głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

22 Lip 2013, 17:41

Witam, poszukuję głośników do Citroena Berlingo do przednich drzwi (rozmiar 160 lub 165 mm). Głośniki będą współpracować z radiem Pioneer DEH-1400UB. Kwota jaką chcę na nie przeznaczyć to max 250zł. Na razie głośniki będą podłączone bezpośrednio do radia choć w przyszłości nie wykluczam zakupienia jeszcze wzmacniacza. Zastanawiałem się nad zestawem głośniki 2-drożne w drzwi+wysokotonowe po szybę. Co moglibyście mi doradzić, bo przeglądając oferty na allegro nie mam pojęcia co wybrać.
matek356
Obserwowany

Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Citroen Berlingo
Silnik: 1.6 HDi 75KM
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion
    Debiutujący w Genewie seryjny nowy Golf TDI BlueMotion to jeden z najoszczędniejszych obecnie samochodów. Golf ten napędzany jest nowym silnikiem TDI (wysokoprężny z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem) o mocy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 308 Racing Cup, przód
      Zwycięzcy I edycji WPP 2013
      Nissan e-NV200 - widok z boku
      AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009