Głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

22 Lip 2013, 16:41

Witam, poszukuję głośników do Citroena Berlingo do przednich drzwi (rozmiar 160 lub 165 mm). Głośniki będą współpracować z radiem Pioneer DEH-1400UB. Kwota jaką chcę na nie przeznaczyć to max 250zł. Na razie głośniki będą podłączone bezpośrednio do radia choć w przyszłości nie wykluczam zakupienia jeszcze wzmacniacza. Zastanawiałem się nad zestawem głośniki 2-drożne w drzwi+wysokotonowe po szybę. Co moglibyście mi doradzić, bo przeglądając oferty na allegro nie mam pojęcia co wybrać.
matek356
Obserwowany

Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Citroen Berlingo
Silnik: 1.6 HDi 75KM
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili