Głośniki do seryjnego radia

28 Lis 2009, 20:22

Jest to seryjne radio alpha w polo III z 97r. Mam zamiar zakupić tubę + wzmacniacz oraz 2 glośniki do przodu, kwotę jaka przeznaczam na to 250 zl, proszę o podanie 2 glosników oraz tuby ze wzmacniaczem ( najlepiej z allegro ) które będą pasować do tego radia z góry dzięki
4rch3r
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Śląsk

29 Lis 2009, 00:09

prosze o odpowiedzi mam podobny problem :)
martino
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Bytom

29 Lis 2009, 10:04

po pierwsze 250 zł to kosztują same głośniki na przód... po drugie masz w radiu wyjscie RCA :?: Jeśli tak to możesz podpinać wzmacniacz, jeśli nie to musisz kombinować z przejściówkami. Zamiast tuby kup skrzynke basową - efekt jest znacznie lepszy. I do tego piecyk... Odradzam wszelkie chińskie gów*o. Będziesz żałował że wydałeś kase. Kup używany ale markowy sprzęt. Tylko że w tym przypadku za taki piecyk zapłacisz ok. 250 - 300 zł. Z takim budżetem jak zaproponowałeś to kupiłbym głośniki na przód za 100 zł, i na tył za 150. Podłącz je pod radio i o subie i wzmaku zapomnij.
Pozdrawiam
/F/I/A/T/ CC 900 Seria Look
jasko90
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 16
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

29 Lis 2009, 11:55

4rch3r, żeby cokolwiek zrobić w CA to musisz mieć na samą skrzynkę, wzmacniacz głośniki min. 600zł żeby to jakoś zagrało... miałem sporo sprzętu w aucie i tego chińskiego i markowego... dopuki nie wydałem na zestaw ok. 800zł to to nie grało wcale... teraz królują u mnie renomowane firmy a to JBL a to Blaupunkt czy Vibe... Chińskiego nie chce i nikomu nie polecam bo to tylko tani chłam do pierdzenia...
JEST:
- Renault Scenic II ph2 1.6 16V LPG 115KM 2008r
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
- Ford Galaxy 1.9 TDI 115KM 2000r
- ZIPP VZ-2 125cm3 2015r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 835
Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Scenic II ph2/Panda II/Galaxy
Silnik: 1.6/1.2/1.9
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

21 Gru 2009, 02:17

hej ja również mam polo III i chciałabym wymienić sobie głośniki
znalazlam taki zestaw JBL, powiedzcie pliz czy warto kupić glosniki tej marki i czy będą dobrze grały? nie chce robić jakichs skomplikowanych instalacji...
[link do oferty na Allegro wygasł]
mowita
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: wwa

21 Gru 2009, 15:09

mowita, kupuj śmiało tylko od razu bym to podłączył pod wzmacniacz :D
JEST:
- Renault Scenic II ph2 1.6 16V LPG 115KM 2008r
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
- Ford Galaxy 1.9 TDI 115KM 2000r
- ZIPP VZ-2 125cm3 2015r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 835
Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Scenic II ph2/Panda II/Galaxy
Silnik: 1.6/1.2/1.9
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Concept serii 1 tii 2007
    Studium stylistyczne skupione wyłącznie na wyścigach motorowych. Samochód zbudowany w oparciu o BMW serii 1 Coupé wpisuje się w tradycję tworzenia kompaktowych, lekkich i sportowych aut coupé produkcji ...
    Małe tablice rejestracyjne i problemy kierowców
    Małe tablice rejestracyjne są dostępne od ponad roku ale niektórzy właściciele aut nie znają dokładnie jej przeznaczenia i przez to mogą stracić dowód rejestracyjny od samochodu i dostać mandat w wysokości 500zł. ...

24 Gru 2009, 14:14

Luke16 napisał(a):mowita, kupuj śmiało tylko od razu bym to podłączył pod wzmacniacz :D



.... zart chyba mial to byc .... czy cos w tym rodzaju .... po co mu jakies glosniki w tylna polke ????

... kup jakis dobry zestaw odseparowany np DARK BLUE 62.1 w swpjej cenie jest naprawde godny polecenia + montaz w panelach MDF + wygluszenie drzwi jak to zrobic znajdziesz GOOGLE + skrzynka ze wzmacniaczem dla podkreslenia efektow


.... i polecam wymiane okablowania bo seryjne sie nie nadaje ..... niby banalne a efetk zaskakujacy
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Miejscowość: Kołobrzeg

24 Gru 2009, 16:39

mowita napisał(a):nie chce robić jakichs skomplikowanych instalacji...


gigit a umiesz czytać??? Kolega chce zrobić tanio a dobrze :) bo zapewne nie zamierza brać udziału w dBdragach itp... Ja w swoim mam sprzęt za max 800zł i pojechałem kiedyś na pomiar wyciągając 135dB :D za przeproszeniem na banalnym sprzęcie :D I po co od razu okablowanie wymieniać i narażać się na dodatkowe koszty rozbierając przy tym pół samochodu... zapewne cudów założyciel wątku nie oczekuje i spokojnie ten zestawik mu starczy... Też nie jestem zwolennikiem cięcia w półce no ale jednak jest wtedy to miejsce w bagażniku... a w przypadku skrzynki znacznie się ono ogranicza...
JEST:
- Renault Scenic II ph2 1.6 16V LPG 115KM 2008r
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
- Ford Galaxy 1.9 TDI 115KM 2000r
- ZIPP VZ-2 125cm3 2015r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 835
Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Scenic II ph2/Panda II/Galaxy
Silnik: 1.6/1.2/1.9
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

05 Sty 2010, 09:57

Nieeee proszę tylko nie głośniki w tylną półkę...........bez takich pomysłów :shock: :lol: Tak jak kolega wyżej napisał,dobry zestaw odseparowany na przód.Za 250zł :???: ?? To same głośniki o średniej jakości na przód tyle kosztują.
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: Z Polski

09 Sty 2010, 18:44

witam może ktos mi powie czy radio 4*45 radzi dwa głośniki owalne 6/9 o mocy 350 wat
hugo678
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: strzałkowo

28 Sty 2010, 22:53

hugo678 napisał(a):witam może ktos mi powie czy radio 4*45 radzi dwa głośniki owalne 6/9 o mocy 350 wat



... moze byc i nawet 1250 wat to tylko marketing liczy sie moc nominalna .... bedzie gralo

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 23:02 ]
Luke16 napisał(a):
mowita napisał(a):nie chce robić jakichs skomplikowanych instalacji...


gigit a umiesz czytać??? Kolega chce zrobić tanio a dobrze :) bo zapewne nie zamierza brać udziału w dBdragach itp... Ja w swoim mam sprzęt za max 800zł i pojechałem kiedyś na pomiar wyciągając 135dB :D za przeproszeniem na banalnym sprzęcie :D I po co od razu okablowanie wymieniać i narażać się na dodatkowe koszty rozbierając przy tym pół samochodu... zapewne cudów założyciel wątku nie oczekuje i spokojnie ten zestawik mu starczy... Też nie jestem zwolennikiem cięcia w półce no ale jednak jest wtedy to miejsce w bagażniku... a w przypadku skrzynki znacznie się ono ogranicza...


tanio to mozna zakupy w biedronce zrobic .... a poza tym jak juz chce wydac kase na sprzet to chyba lepiej zeby byl z niego zadowolony nawet jezeli dolozy pare zl, jezeli ma ladowac to w badziewie to lepiej w ogole sie za to nie zabierac co do wymoany okablowania nie trzeba rozbierac polowy samochodu tylko pomyslec i koszta sa zdecydowanie nie wielkie a korzyści porownujac do korzysci .... i na koniec NIE NIE glosnika na tylnej polce ... co d suba w bagazniku to zamiast skrzyni mozna go wbudowac w boczek i miejsca masz tyle samo a co do twoich decybeli to jak sciagniesz wydech bedziesz mial podobni tu jeszcze chodzi o jakosc ...
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Miejscowość: Kołobrzeg