Glośniki do VW Golfa III

Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 11:28

Mozecie polecic jakies głośniki w drzwi?
Nie chodzi mi o "dyskoteke" w samochodzie tylko zeby cos gralo podczas jazdy. Tak do 200 zl zeby to kosztowalo. Chodzi o 4 głośniki. Nie wiem czy kupić 2 czy 3 drożne? Nie mam tez wzmacniacza a radio ma 4 x 50W
djjarcy
Nowicjusz

Re: Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 13:08

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Za tą cenę ciężko znaleźć dobre głośniki. Pomiędzy dwu a trój drożnymi głośnikami nie zobaczysz większej różnicy. Najlepiej by było gdybyś znalazł jakieś dobre głośniczki na przód z odseparowanymi tweeterami.
Bardzo dużo pomaga wygłuszenie drzwi matami!!. Więc jeżeli masz kase, to wygłusz najpierw drzwi.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

Re: Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 18:54

Musze jescze dokupic antene. Taka bedzie dobra? [link wygasł]

A mozecie mi doradzic jakis wzmacniacz antenowy?
djjarcy
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006