Glośniki do VW Golfa III

Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 11:28

Mozecie polecic jakies głośniki w drzwi?
Nie chodzi mi o "dyskoteke" w samochodzie tylko zeby cos gralo podczas jazdy. Tak do 200 zl zeby to kosztowalo. Chodzi o 4 głośniki. Nie wiem czy kupić 2 czy 3 drożne? Nie mam tez wzmacniacza a radio ma 4 x 50W
djjarcy
Nowicjusz

Re: Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 13:08

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Za tą cenę ciężko znaleźć dobre głośniki. Pomiędzy dwu a trój drożnymi głośnikami nie zobaczysz większej różnicy. Najlepiej by było gdybyś znalazł jakieś dobre głośniczki na przód z odseparowanymi tweeterami.
Bardzo dużo pomaga wygłuszenie drzwi matami!!. Więc jeżeli masz kase, to wygłusz najpierw drzwi.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

Re: Glośniki do VW Golfa III

24 Wrz 2007, 18:54

Musze jescze dokupic antene. Taka bedzie dobra? [link wygasł]

A mozecie mi doradzic jakis wzmacniacz antenowy?
djjarcy
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili