Głośniki na przód 13mm do 120zł

Głośniki na przód 13mm do 120zł

12 Paź 2009, 22:26

witam, ostatnio myślałem o jakiś głośniczkach aby miło i przyjemnie słuchało się muzyki w aucie z jakimś fajnym basem. Szczerze powiem najpierw myślałem o głośnikach na tylnią półkę 6x9'' lecz dużo osób uświadomiło mi że lepiej dobrze wygłuszyć drzwi i zainwestować w przód.. w sumie racja jestem kierowcą i to ja mam mięć przyjemność z tego a nie pasażerowie z tyłu. Chodzi mi o coś z fajnym czystym bassem, cena do 120zł pzdr
zdk
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Rage-Race 2009
      Chevrolet Malibu
      WST 1/4 MILI - Dajtki