Głośniki na przód 13mm do 120zł

Głośniki na przód 13mm do 120zł

12 Paź 2009, 22:26

witam, ostatnio myślałem o jakiś głośniczkach aby miło i przyjemnie słuchało się muzyki w aucie z jakimś fajnym basem. Szczerze powiem najpierw myślałem o głośnikach na tylnią półkę 6x9'' lecz dużo osób uświadomiło mi że lepiej dobrze wygłuszyć drzwi i zainwestować w przód.. w sumie racja jestem kierowcą i to ja mam mięć przyjemność z tego a nie pasażerowie z tyłu. Chodzi mi o coś z fajnym czystym bassem, cena do 120zł pzdr
zdk
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006