Głośniki na tył do Fiata

Głośniki na tył do Fiata

13 Lip 2014, 12:00

Witam.

Chciałbym zasięgnąć porady, jakie głośniki zakupić w miejsce tylnych drzwi do fiata grande punto.
Jestem zmuszony wymienić te, które są czyli oryginalne, gdyż jeden z nich zaczął straszne charczeć i grac bardzo brzydko. Myślałem o głośnikach 2drożnych coaxialnych. Z tyłu nie ma tweeterów, a taki głośnik podniósł by może trochę wysokie tony. Przede wszystkim chodzi o to, by kupić trochę lepsze niż te oryginalne. rozglądałem się trochę po allegro i wpadło mi parę zestawów.

Co powiecie na to:

[link wygasł]

lub

[link wygasł]

A może coś jeszcze innego? Rozmiar głośnika w moim aucie to 130mm.
Proszę o porady.

Pozdrawiam.
kab16
Obserwowany

Auto: Grande Punto

Re: Głośniki na tył do Fiata

18 Lip 2014, 14:56

Wybrałbym JBL z tego drugiego linku. Kiedyś miałem Pioneera i nie do końca byłem zadowolony i zmieniłem właśnie na JBL.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006