Głośniki pod fabryczne radio

Głośniki pod fabryczne radio

15 Cze 2011, 21:34

Witam.

Mam Megankę pierwszej generacji z końca produkcji i w niej fabryczne radio. Problem mój polega na tym, że jest tam bardzo słaby zestaw audio. Radio samo w sobie raczej do najmocniejszych nie należy, a głośniki, szczególnie przód są już dość wysłużone. Chciałbym więc zapytać się co moglibyście mi doradzić, aby całość grała lepiej. Chodzi mi głownie o głośniki, radia mimo wszystko nie chciałbym wymieniać, bo wówczas tracę sterowanie przy kierownicy i wyświetlacz jest martwy, tylko godz i temp na nim będzie.

Nie jestem jakimś specem w tym temacie, więc proszę o jakąś poradę.
Los_Dawidos
Aktywny

Prawo jazdy od: 05 08 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Paliwo: Diesel

Re: Głośniki pod fabryczne radio

15 Cze 2011, 22:05

Zależy ile forsy możesz na to przeznaczyć i jakiej wielkości masz te głośniki - tak by kupione nowe się zmieściły w otwory.
Jeśli radio ma już wysłużony wzmacniacz to wymiana głośników na nowe może na niewiele się zdać. Musiałbyś zrobić odsłuch swojego radyjka na innych głośnikach.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+ Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+
    Nowa Toyota RAV4, znalazła się w elitarnym klubie Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Model uzyskał najwyższe noty we wszystkich pięciu testach bezpieczeństwa, w tym w niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód