Głosniki polo III 97 r.

głosniki polo III 97 r.

29 Lis 2009, 00:05

Witam jestem nowicjuszem nigdy nie mialem stycznosci z samochodami, a co dopiero zestawami car audio. Mam od tygodnia Vw polo 98 rocznik z seryjnym radiem alpha. (

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

) Chce sobie dokupic zestaw Alpine SXE-1350S, i nie wiem czy bedzie on pasowal do wyzej wymienionego radia. prosze o pomoc, odpowiedzi na nastepujace pytania:

1) czy te glosniki beda pasowac do seryjnego radia alpha vw
2) gdzie umiejscowic te glosniki ( wiem gdzie maja sie znajdowac wysokotonowki, natomiast nie wiem gdzie zamontowac niskotonowe, gdyz nie ma miejsca w drzwiach, myslalem nad zamontowaniem ich za siedzeniami na pokrywie bagaznika, ps nie wiem czy to dobre wiec prosze o pomoc ;p )
3) czy potrzebne bedzie jakies dodatkowe okablowanie jesli tak to jakie
4) czy jak kupie sobie przecietny radioodtwarzacz cd/mp3 ( np. sony ) czy tez bedzie dzialac

z góry dziękuje, pozdrawiam martino :)
martino
Nowicjusz

Miejscowość: Bytom

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili