Glosniki + radio do 300 zl

glosniki + radio do 300 zl

25 Gru 2009, 19:46

otorz chce kupic sobie radio i glosniki na przod do auta, na tylnia polke juz mam glosniki. Radio oraz zakupione glosniki moga byc urzywane. na co mam zwrocic uwage przy kupnie. moze kakretne jakies radyjko i glosniki polecicie. wiem ze za 300 zl nie bedzie nic wysmienitego ale cos zeby dobrze gralo bez trzeszczenia jak tylko troche odkrece radyjko. Lubie sluchac dosyc glosno muzyki, z gory dziekuje
zipadasko
Nowicjusz

Miejscowość: Łomża

Re: glosniki + radio do 300 zl

25 Gru 2009, 21:40

Siemka słuchaj, mam do sprzedania radio JVC o takie http://cokupic.pl/dane_techniczne_produ ... 702ba17632 chce za nie 200zł wyglada jak nowe.
a do przodu jaki rozmiar tych głośników??
>>JuNiOr<<
junior1992
Nowicjusz

Miejscowość: Gorlice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fotel Alpine Fotel Alpine
    Legendarna zwinność Alpine wynika z niewielkiej masy auta. Nasi inżynierowie zastosowali tę zasadę przy projektowaniu fotela, dzięki któremu kierowca i maszyna stają się jednością. Ultralekki fotel kubełkowy Siedzenie ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Navara EnGuard Concept pick-up z dronem i monitorem
      Przełączanie Benzyna-LPG na środkowej konsoli w Oplu
      Wariant 3
      Fiat Freemont Cross