Głośniki w Skodzie Octavii 2

głośniki w Skodzie Octavii 2

30 Sty 2008, 21:03

Jakiej mocy są fabryczne głośniki w Skodzie Octavii 2??
Czy zwykłe radyjko 4x45W pociągnie te głośniki?
wisnia7
Nowicjusz

Re: głośniki w Skodzie Octavii 2

30 Sty 2008, 21:24

Pytanie powinno zabrzmieć, czy głośniki pociągną radio :P
Jakie masz radio, seryjne czy zmieniłeś na lepsze ?
A więc rzecz ma się następująco.. mając fabryczne car audio głośniki powinno "jakoś grać" (średnio).. jednak jak radio jest lepsze niż seryjne owe głośniki okażą się delikatnie mówiąc kiepskie (zniekształcają basy prawie od połowy głośności).. Głośniki seryjne mają zazwyczaj zbliżoną moc w większości pojazdów.. Ja jak wymieniłem radio w samochodzie to zaraz musiałem zmienić głośniki bo wszystko chrapało i nie było pożądanego efektu..
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006