Głośny silnik

Głośny silnik

24 Lip 2016, 08:57

Zakupiłem niedawno renault lagunę grandtour 1.8 16V kombi. Dźwięk, który wydobywa się z maski niedokońca mi się podoba, dlatego chciałbym poznać opinie specjalistów, co może mu dolegać, oto film:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Pozdrawiam
tfurca
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 01 1990
Auto: Renault Laguna Grandtour
Silnik: 1.8 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Głośny silnik

24 Lip 2016, 09:55

Skoro słyszałeś jak chodzi i ci się nie podobało, to po co go brałeś ? Mam nadzieję, że z powodu ceny, bo chyba będzisz musiał sporo dołożyć do silnika - on chodzi głośniej niż diesel starego typu .....
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili