GOLF 1,9 TDI Hałas przy skręcie w lewo po wymianie sprzęgła

GOLF 1,9 TDI Hałas przy skręcie w lewo po wymianie sprzęgła

23 Sie 2012, 15:23

Witam,

mam dość nietypowy problem.

Mianowicie po wymianie sprzęgła i wymianie 4 łożysk w skrzyni biegów pojawił się hałas w przy skręcie w lewo. Hałas pojawia się tylko w momencie przyspieszania na rondzie bądż też skecie o 90 stopni i mocnym naciśnięciu pedału gazu.
Układ kierowniczy sprawdzony na przeglądzie i jest wszystko ok.
Wymieniłem nawet dzisiaj łożyska w obu kołach na przedniej osi.

Czy możecie mi pomoc w tej kwestii?

Hałas jest metaliczny tak jak by coś o siebie mocno tarło.

Pozdrawiam i prosze o pomoc
kurczak86
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: VW Golf !.9 TDI

Re: GOLF 1,9 TDI Hałas przy skręcie w lewo po wymianie sprzę

23 Sie 2012, 20:20

flansza do której przykręca się przegub wewnętrzny, lewa różni się od prawej, możliwe że je zamieniłeś.
Czy wymieniałeś łożyska stożkowe kosza satelitów ?
andrzej_124
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Na światowej premierze modelu ADAM podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu zaprezentowane zostanie unikalne rozwiązanie, dostępne w wyposażeniu opcjonalnym nowego, niewielkiego samochodu Opla. Odwiedzający ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Partol Y60
      IMG 20170219 181723
      Morgan 4/4 VII Serii
      Toyota KIKAI, tył