Golf 1.9D - czy mam w nim ABS?

Golf 1.9D - czy mam w nim ABS?

23 Wrz 2013, 09:30

Witajcie
Mam GOlf III 1.9 TDI 1996 roku. Czy ktos moze podpowiedziec czy mam w nim ABS. Wydaje mi sie,ze raczej nie mam.
Bede bardzo wdzieczna za podpowiedz.
irochka
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 11 1988
Auto: VW GOLf III
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 1996

Re: Golf 1.9D - czy mam w nim ABS?

23 Wrz 2013, 23:10

irochka napisał(a):Czy ktos moze podpowiedziec czy mam w nim ABS

Ciężko stwierdzić, ale jak byś wrzuciła jakieś zdjęcia komory silnika można by było ustalić.

Możesz spróbować też zahamować gwałtownie w celu sprawdzenia czy pedał hamulca tak odbija przeskakuje trzymając oczywiście mocno wciśniętą nogę na hamulcu. Jeżeli nie będziesz czuła żadnej reakcji hamulca i koła zostaną zblokowane będzie znaczyło że nie masz ABSu.
(Ewentualne testy przeprowadzaj nie powodując zagrożenia w ruchu :))
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment B - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Peugeot 206 2,0 RC - 177KM - Renault Clio ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Combo, dziewczyny, 3
      Różowa Honda Civic VII
      Honda CR-X del Sol, tył
      Mitsubishi ASX 2013, 2