Golf 2 - PROBLEMY

29 Sie 2007, 21:20

Witam

Mam zamiar wlasnie wracac do UK i chcem to zrobic samochodem Dokladnie VW Golf 2 1.6 Kat.
Co do samochodu to jest spraw pare miedzy innymi:
1: pali 2x tyle gasnie w czasie jazdy tzn ... chamowania raptowenego spadaja obroty i nie lapie normalnych postojowych obrotow co to tego to nie filtry kabelki swiece bo bylo sprawdzane ani nie zaplon ... mysle ze sonda lambda poeniewaz na benzynie ktora ma slaba mieszanke to nie da sie jechac odrazu gasnie nie mozna odpalic trzeba mielic go potem jedzie i gasnie znowu jak zaleje w ORLENIE to jade i jest dobrze ale nie czuc buta wogole ma strasznego mula , prosze o wiecej info co do tego...jakies rady...
2: slabe chamulce co trzeba wymienic klocki i tarcze czy tylko klocki odrazu bym prosil o miej wiecej ceny za te przyjemnosci albo jakies inne jeszcze mozliwosci wymiany ukladu chamulcowego
3: Sprawa najwazniejsza jak jade mam 100km/h daje wiecej gazy przy 120km/h kierownica zaczyna drgac i caly samochod najbardziej przodu dostaje drgan bardzo wysokich czy to cos z zawiieszeniem jakies drazki teleskopy czy moze cos z mocowaniem silnika te gumy ....prosze o rade jak moze ktos wie to odrazu co wymienic
4: pozatym inne lelementy godne wymiany w tym samochodzie zeby przetrawac ta trase do anglii

Samochod posiada elektroniczny gaznik nie jest to wtrysk jak nie ktozy mysla gaznik perburg nie pamietam numeracji...

Sory za nie uzywanie polskich znakow lecz nie mam czcionki

prosze o pomoc.
wysek1998
Nowicjusz
 
Posty: 1
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Największy rozpraszacz kierowcy? Jazda na zderzaku
      Co najbardziej rozprasza kierowców podczas jazdy? Brytyjscy kierowcy twierdzą, że jest to widoczny we wstecznym lusterku samochód, który jedzie zbyt blisko nich. Jazda na zderzaku to problem również ...