Golf 3 1.8 GT - zaczeło coś mocno walić w silniku po dodaniu

Golf 3 1.8 GT - zaczeło coś mocno walić w silniku po dodaniu

05 Mar 2013, 07:46

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Mam golfa3 po zakopaniu sie w śniegu zaczeło coś mocno walić w silniku po dodaniu gazu znajomy powiedział ze to panewki i trzeba wymienić cały silnik. Mam takie pytanie czy moge włozyć silnik 1.6 zamiast 1.8GT bo Ciężko jest znaleść taki. Dziękuje i pozdrawiam
karol90
Obserwowany

Auto: Volkswagen Golf3
Silnik: 1.8 GT
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Silnik Brabus 6.3 biturbo
      Miasto, Renault Clio
      Honda Accord - tuning
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010